Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! 35-ös pulzus, rosszullét....

SOS! 35-ös pulzus, rosszullét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

dec. 20. 13:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es! Nálunk is volt már mentő többször, szívproblémával, egy éjszaka a sürgősségin és azt mondják nem szíveredetű. Mindennel próbálkozunk, más vérnyomás érték jó. Folyamatosan van Holter, EKG és hasonlók. Neked mit adtak? Jobban lettél? Mi volt a megoldás?
jan. 4. 13:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos öngyilkossági kísérlet után kerültem be a sürgősségire. Számtalan gyógyszer mellett beszedtem egy csomó propranololt is. A pszichiátrián lettem másodszor rosszul, akkor volt 38 a pultzusom, borzasztó szédüléssel. Ot eléggé megijedtek, és atropint akartak adni, de végül inkább mentőt hívtak, az vitt be az SBO-ra. Többször jártam már ott, de ez volt az egyetlen eset, amikor nem várakoztattak fél napot, hanem rögtön betoltak valami intenzív-szerű osztályra. Ott monitorozva voltam, nem tudom, milyen gyógyszereket kaptam infúzióban, de egész éjjel csipogott a gép... Szóval nem volt egyszerű menet, de másnap hazaengedtek, igaz úgy, hogy összeestem az udvaron, mert 200 lett a vérnyomásom. Arra gyorsan adtak Tensiomint és hazazavartak.:(
jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!