Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen rosszullet edzesek...

Hirtelen rosszullet edzesek kozben/ utan. Mit csinaljak? 28/F 174/94

Figyelt kérdés
Mostanaban tobbszor is hirtelen rosszullettem kardio kozben, illetve hatedzes kozben is. Hirtelen szapora szivveres, nehez legzes, elsotetules erzes, ajulas erzes. Legutobb egy nagyobb sulyos hatedzes utan azthittem meg is fogok halni, annyira rosszul lettem hirtelen. Megpihentem es par perc mulva jobban lettem, de utana meg sokaig ereztem a tuneteket gyengebben. Az edzeseken 120% ot adok, es kardio kozben is akkor lettem rosszul. Nem ehgyomorra edzek. Tulsulyos vagyok, kb 20 kiloval. Korabban sohasem tapasztaltam ilyet. Heti 5-6 szor edzem. Csak teljesen tuledzem magam, vagy szivbetegsem lehet?

#szívverés #Nehez legzes
2023. okt. 30. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vérnyomás ill. magas pulzusszám probléma. Tartani kell a fokozatosságot.
2023. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én ilyet inkább a háziorvostól kérdeznék.
2023. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokminden okozhatja, sima nátriumhiány, vagy más ásványi anyag hiánya is.

De lehet vércukor, vérnyomás is.

Ha éhgyomorra edzenél amúgy kisebb eséllyel fordulna elő ilyen.

De lehet hosszabb lefolyású betegség is, pl. májgyulladás

2023. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol nagyobb megeroltetes utan jon elo. Tehat amikor tenyleg 120% csinalok egy sorozatot,( csigas evezes) vagy tul nagy sebesseg a kardiogepen ... azt mondjak a szuleim tulhajszolom magam. Kerni fogok a haziorvostol beutalonak egy verkepet, es egy terheleses sportorvosit...
2023. okt. 30. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz semmi szert edzéshez, akkor ennek nem kéne előfordulnia. Legaglábbis nagyon ritkán.
2023. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak a nutrendes karnitin 3000et szoktam, minden edzes elott. Dehat az nem okoz ilyet...
2023. okt. 30. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, a "pörgető" (anyagcsere gyorsító) természetesen nem okozhat semmit. Gondolkozz már ember.
2023. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!