Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fura erzes szokott ram...

Nagyon fura erzes szokott ram jonni, nehez lesz korbe irnom..de ha volt mar hasonloja es el indit abba az iranyba, hogy milyen orvoshoz szakemberhez fordulhatnek?

Figyelt kérdés
Szoval.. estenkent, vagyis nem minden este van hogy hetente egyszer van hogy tobb homapig nem fordul elo van hogy hetente tobbszor nagyon ritka evente 1-2 hogy par napon keresztul, jellemzoen ha egyedul vagyok fekszek es nyomkodom a telefont, valaszolok a napi uzenetekre, es csak akkor mikozben el merengek "magamba" es "gondolkozok", tehat nincs fokuszom, ram szokott jonni egy olyan erzes mintha meg szedulnek, de nem is mondanam megszedulesnek mert hirtelen felkapom a fejem es elmulik, nagyon gyorsan jon, mint egy villanas es mintha a fulembe fejembe ilyenkor hallanek egy pillanatnyi "fémesvillanást"..nagyon rossz...de mar mar odaaig fajult, ilyen meg nem volt egyebkent, hogy tarsasagban is elo fordult, beszelgetes kozben, mikozbe kicsit lankadt a figyelmem csak akkor tehat akkor sem volt "fokusz". ..most haza ertem egymas utan tobbszor is elo fordult es az emlitett tarsasagi beszelgetes kozben is..( nem latszik rajtam semmi, mert senki nem netett furcsa szemmel meg nem tettek kerdest ezzel kapcsolatban...most fekszek az agyon irom ezt a kerdest es most is jott ez folyamatosan marmit ugy ertem hogy szakaszosan ha elmerengek...es rajottem hogy elo tudom idezni most ezt magamnak vagyis ha erzem hogy jon akkor ha "nem kapom fel a figyelmem hanem probalok megnyugodni ajkor nem csak villanas hanem folyamatos fura erzes fura femes jellegu csengessel mintha el akarnék tavodni innen...ijeszto...felek megprobalni elaludni mert tuti megijjedek folyamat ikyen durva meg nem volt sosem....evekig kabitoszereztem, szakaszosan, volt hogy honapokig semmi, voltam fuggo is, de ma már sportolok egeszsegesen eszem, es taplalekkiegeszitoket is szedem,3 honap alatt fel szedtem 10 kilot haromnegyede izom, ezt azert irom hatha valaki ert hozza es segitene venne hogy ezt a valamit fel erositheti e valami taplalek kiegeszito pl arginin ami valamilyen szinten er tagito es felek hogy valami er rendszeri vagy ideg rendszeri bajom van...?

dec. 24. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért néha vegyél levegőt, nem kell ilyen hosszú mondat.
dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké
dec. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!