Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fordulhatok ezzel pszichiáterhez?

Fordulhatok ezzel pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Korábban már megfordult a fejemben az öngyilkosság, bár ezt nyilván nem szeretném a szüleimnek mondani, úgyhogy a lámpalázzammal, önbizalomhiányommal szeretnék szakemberhez fordulni. Kihez menjek?

14/L



2017. dec. 26. 09:26
 1/7 anonim válasza:
46%
Iskolapszichológus?Ünnepek alatt nehogy már megöld magad...Sok titinek van ilyen hülyesége,de csak beképzeled magadnak,úgy sem tennéd meg,vagy még is?Én régebben vagdostam magam,de rájöttem hogy ez egy nagyon nagy ballépés volt. Még így 2 év múlva is látszódnak a sebek a karomon,és rájöttem hogy hatalmasat hibáztam..... Egyébként is,mi olyan nagy problémád van,amiért öngyilkos lennél?Csak mert az öngyilkosság egy végleges megoldás az állandó problémákra...
2017. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenképpen csak pszihológushoz. De szerintem a legjobb az lenne, ha először valamelyik tanároddal beszélnél, ha van olyan akiben megbízol.
2017. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tininek*
2017. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mégiscsak próbálj meg őszinte lenni a szüleidhez. Ha nagyon nem megy, osztályfőnökkel vagy egy tanárral beszélj. Nem vagyok biztos benne, hogy 14 évesen szülő nélkül fordulhatnál pszichológushoz.
2017. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kaptad meg a legújabb iPhone-t?
2017. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen frdulhatsz ezzel a betegséggel pszichiáterhez. A problémádnak van orvosi neve is klinikai depresszió melyet antidepressszánsokkal nagyon jól lehet kezelni/gyógyítani!
2017. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
utolsó micsoda diagnoszta! aki klinikai depressziós az nem próbál kérdést feltenni erre a szánalmas gyökerekel teli oldalra
2017. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!