Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok normálisan enni?

Miért nem tudok normálisan enni?

Figyelt kérdés

Gyakran van az hogy akikot eszek rám jön hirtelen a hanyinger es kikopom az etelt es amit imadtam eteleket mostmár nem nagyon szeretem nem ízlenek

Amikor van főzött étel azt sem birom mindig megenni van hogy nehezen de meg kell ennem hogy legyen bennem valami


19 éves vagyok 61Kg

A hasam 0-24 ben korog nincs nagy étvágyam altalaban néha néha megbirkozok egy kenyérrel hogy mégis csak legyen bennem valami

Meg van hogy a vesem is nagyon faj meg a gyomrom ég

Még 2023 márciusban voltam 65kg azota nem tudom ez a fogyas nagy dolog e

Altalaban gyakran zacskos levest szoktam tenni, mert azt legalabb megbirom enni

A gyomrom egesznap korog meg bugyborekolo hangokat ad ki

De ezek a tünetek azt hiszem 2023 tavaly október óta van ha jol irom


Sokszor voltam mar orvosnal ezzel a problémámmal de azt mondta hogy semmi bajom sincsen voltam már hasi ultrahangon is egyebként de az sem mutatott semmit


Lehet hogy velem van a probléme

Szerintetek?

Valaki kuzd ilyen problémával?



dec. 27. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos!
dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet ez valami depresszio
dec. 27. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem összeszűkült a gyomrod. Nálam legalábbis ilyen helyzetben voltak hasonló tünetek. Erőltetni kell az evést és utána idővel újra kívánni fogod az ételeket.
jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!