Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Letrox 50 gyógyszert elfelezni?

Letrox 50 gyógyszert elfelezni?

Figyelt kérdés

Kiírták nekem ezt a vackot, hogy minden reggel vegyek be fél tablettát.


Hááát ez egy olyan pici bizbaz, hogy geyrészt elfelezni se egyszerű mert egyből morzsalékolódik, és amint kettő töröm marad egy hangyafasznyi darab "gyógyszser"

Most vettem be az első "fél" tablettát, de ez egy vicc, hogy a fenébe nem gyártják ezt ugy hogy nagyobbb legyen, illetve mi a retekért feleztet el velem a doki egy gombotűfejnyi tabletát?:D

1 hétig szedjek felet, utána meg mehet a napi 1 darab.


Mi lenne ha én most ezt az 1 hétig fél tabletás turnust egyből 1 egésszel indítanám?

Ez a gombostűfejnyi tabletta elvelezése kicsit idegesítő nekem.


Szerintetek nyugodtam szedjem már most az 1 egész tablettát vagy mindenképp 1 hétig vicceskedjek a fél tablettákkal?



#Letrox #fél letrox #letrox 50 elfelezése
jan. 14. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 100ug-t szedek, viszont amikor én kezdtem (75-nek a fele, (37,5)) akkor csak szimplán leharaptam a tabletta felét, így ha morzsálódott is, nem hullott szét.
jan. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy orvos is elmondta szerintem, de azért kezdesz fél tablettával, mert a szervezetedet hozzá kell szoktatni, mivel szintetikus anyag.

Maradj a fél tablettánál

jan. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tablettán van egy felező bevágás. Ha felezni akarod tedd le a tablettát az asztalra, vagy kemény felületre, ujjheggyel nyomd meg és kettéesik. Ne vegyél be többet, mint ahogy az orvos mondta.
jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy a szétesősöknél eleve mozsárban, tányérban szeded szét és a por felét eszed meg.
jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Kérdezó ! Sikerült könnyen elfelezni?

jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Késsel feleztem ketté az elsőt. Majd holnap reggel felezem a másodikat. Azt majd tudományosabban próbálom😁
jan. 15. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

A tabletta úgy van kialakítva, hogy ha megnyomod a bevágásnál széttörik.

Nem kell hozzá semmi eszköz, csak az ujjhegyed. :)

jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!