Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ártalmas emiatt rámnézve a...

Ártalmas emiatt rámnézve a futás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Évek óta vannak a mellemben jó indulatú kötőszöveti csomók. A balban három, a jobban kettő. A jobból kiműtötték az egyiket október közepén, de két nappal később vissza kellett mennem mert a mellem megduzzadt. Öt napig tartottak bent. Ott kiderült, hogy közben lettmégegy csomó a jobb mellemben. Egy héttel később voltam kontrollon és kiszedték a varratot is. Mondták, hogy nagyon szépen gyógyulok. Azt, hogy futni fogok már jóval korábban eldöntöttem, de csak most kezdtem el, mikor láttam az interneten, hogy szeptemberben lesz egy félmaraton verseny Budapesten. Ezen részt akartam venni, de anya rájött, hogy futok és lebeszélt erről, mert aggódik és nem akarja, hogy bajom legyen. Ennek már lassan egy hete. Viszont ez a döntés még mindig nehezen érint, és ezért kérdeztem azt, hogy az állapotomra nézve ártalmas-e a futás.

jan. 15. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy ártalmas.
jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel az orvosod, ő jobban fogja tudni, mint mi az interneten.
jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Csak annyit mozogj, amennyit bírsz, nem többet. Ha futás, akkor futás, de érezd a határaidat hogy mikor ELÉG!
jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Használj testhezálló melltartót a futáshoz.
jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jan. 22. 06:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megfelelő melltartót használsz, akkor csak pozitív hatása lesz.
jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A futás nem a másokkal való versenyzésről szól, hanem a határaid figyelgetéséről, tiszteletben tartásáról, na meg a jó immunrendszerről, kondiról!
jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!