Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minusz egy fokon már meg...

Minusz egy fokon már meg lehet fagyni, ha kinn alszik az ember?

Figyelt kérdés

Találkoztam most hazafelé egy hajléktalannal, aki egy padon feküdt. Eléggé meglepett, mert ilyen hidegben azért már be szoktak húzódni valahova. Be volt bugyolálva valamennyire, meg persze jól összehúzta magát, olyan kicsi helyet foglalt a padon hogy először nem is tudtam, hogy ember-e vagy csak néhány ruha.

Volt nálam egy rántott húsos szendvics, gondoltam odaadom neki. Egész fiatalnak, negyven körülinek tűnt, a hangja is normális volt, nem tűnt részegesnek vagy elhaltnak. Megköszönte a szendót aztán mentem is tovább. De azért gondolkodok rajta, hogy nem lesz-e baja, pláne hogy itt Fejérben 2mm ónos esőt is mondanak éjjelre (fák alatt aludt, de azért fedett helynek épp nem mondanám).



jan. 22. 22:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
78%

#7 Olyat is ismertem, aki kint aludt a padon mínuszban és elutasított mindennemű segítséget. (étel, ital, ruha)


Ugyanezt a szitut láttam 2022 végén, de parkokban is lehet látni ilyet.

Borzalmas.


Amúgy nagyon szívósak, nem gondolnád!

jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!