Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a szívem...

Mi lehet a probléma a szívem környékén?

Figyelt kérdés

Bizonyos mozgásra elkezd “fájni”(nem irtózatos fájdalom, csak mintha meghúzódott volna egy izom) pl.: ha bizonyos mértékig elfordítom a fejem, esetleg hátranézek, vagy ha a bal karommal nyújtózkodom. Ez már december 20-a környéke óta így van. Először akkor tapasztaltam ezt, mikor az egyik kollégám valami rohamot kapott és nagyon megijedtem, felugrottam a székemből, és ekkor kezdett el fájni először. Ezért gyanakszom izomrándulásra, de igazából nem is tudom mi lehet a gond.:(

19 éves fiú vagyok. 1-1.5 évig dohányoztam, de már 3 hónapja nem, illetve csak ecigi, de az is ritkán. Test alakatom is normálnak mondható, nem vagyok túlsúlyos, egyebek.



jan. 27. 15:17
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valószínűleg izomrándulás, de azért menj el a házidokihoz.
jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért pár hónapja tartót nem árt megnézetni.


Leirom mégegyszer, hiába törli a komenista globalista propagandagép, a'la gyk. :-)


Helyileg alkalmazz bőrre magnéziumot. desztilált vizzel összekeversz megnézium pelyhet fele-fele arányban (fémmel ne érj hozzá), kipróbálod vhol, hogy hogy reagál a bőröd. ha nem tetszik neki, higitod kicsit, amig jó lesz.


Ezt helyileg naponta 1-2x, nézd meg elmulik-e. ha igen, ne használd pár napig, nézd meg, h elkezd-e megint fajni.

jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!