Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőmnek rendszeresen...

Barátnőmnek rendszeresen beszúr a szíve környékén viszont semmilyen szív problémája nincs amit orvos állapított meg, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy rekeszizom probléma lehet mert rendszerint sport közben szúrt be és ha összegörnyedt az segített viszont ha kihúzza magát akkor még jobban fáj!

2014. ápr. 19. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Bordaközi ideg nyomódhat. Ha összegörnyed a csigolyatestek közötti rés tágul így felszabadul az ideg a nyomás alól, ha egyenesen áll az ideg nyomódik.Ez a fájdalom az ideg mentén előresugározhat egészen a szegycsontig . Nincs gerincferdülése vagy valamilyen tartási rendellenessége?
2014. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla viszont néha rossz a tartása azt tudom,

ez okozhat ilyesmit? Mit tud ezzel tenni?

2014. ápr. 19. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Gerincoszlop melletti izmok erősítése , hátúszás a legjobb , mert az nyújt is.Hátizom erősítő torna, kondi. Tartásjavító heveder / emlékeztető heveder / kapható a gyógyászati segédeszköz boltban, most már egész jók is vannak, nem láthatóak. De leginkább hátizmot kell erősíteni.Valamint arra figyelni, hogy a feje ne lógjon, mindig a gerincoszlop "tetején" legyen, mert ha a fej a horizontális síkban a gerincoszlop előtt van , akkor az izmokban állandó feszültség van. Főleg a lapocka közti területen.
2014. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!