Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy embert a pszichológus tovább küld?

Figyelt kérdés

Szakpszichologushoz vagy pszichiáterhez?


Mert velünk ez történt. A 17 éves gyermekünket továbbkuldi a pszichológus. Ez nagy bajt jelent?


Nagyon ideges vagyok. A gyerek magától szeretett volna pszichológushoz menni, mi teljesítettuk ezt a kérését.


Gondjai vannak a középiskolaban már a kezdetek óta. Már 2x váltottunk iskolát is.


jan. 28. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori. Egy jó pszichológus az elején felismeri, ha a páciens problémája túlmutat az ő szaktudásán. Mentalis betegsegekkel klinikai szakpszichologus fog tudni érdemben foglalkozni es segíteni, illetve pszichiater, ha gyogyszeres terápia is indokolt.
jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Nem lettem nyugodtabb. De remélem segít a további kezelés majd.
jan. 28. 00:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul. Én súlyosan depressziós voltam, először pszichológushoz kerültem, de nem jutottunk semmire, ugyanis csak bőgni tudtam, beszélni nem nagyon. Ezért átirányított pszichiáterhez.
jan. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megertem. Mindenki aggodna a gyerekeert. Nézd, az, hogy ő magától felismerte, hogy segítségre van szüksége és mert is segítséget kérni, a két legfontosabb lépés. A lehető legjobb utat választotta, ami ilyen fiatalon sajnos ritka. Így mostmar "jo kezekben" lesz, barmivel is kuzd, megkapja a megfelelő, szakszerű segitseget.

Probalj erre fokuszalni.

Kitartast es minden jot!

jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek is a választ. Végtelenül szomorú vagyok, hogy ide jutottunk, de bizakodó, hogy rendbe tudják hozni.
jan. 28. 10:35
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as,és azóta jól vagy? Tudtak rajtad/neked segíteni? És ha igen, mennyi idő alatt?
jan. 28. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előfordulhat.engem is tovább küldött
jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És mi történt utána? Hova küldött? Használt?
jan. 28. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Házi orvoshoz küldött akitől sürgős beutalót kaptam a kórházba..És aznap,vagy másnap talán már bent is voltam.Akkor voltam kb 16-17 éves

Nem segített,csak begyógyszereztek hogy aludjak(elvileg így szokik hozzá a szervezet a gyógyszerhez)Ja meg megfigyeltek,kamerás "szobát" kaptam.

jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól. És most hogy vagy?
jan. 28. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!