Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz kellene...

Pszichológushoz kellene mennem (? ) Nőt vagy férfit válasszak? Mennyire gyakori, hogy nők férfihez járnak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Oszt minek akarsz pszichómokhoz menni?
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bárzsing ***** válasza:
Én nő vagyok, és férfihez járok. Nem én választottam, de ha választhattam volna, akkor is férfihez mentem volna. Talán az enyhe apakomplexusom miatt :) Válassz úgy, ahogy szeretnél, lényegében mindegy. Nyilván egy férfivel az apához való viszonyt, egy nővel meg az anyához való viszonyt lehet könnyebben feltárni, de pl. egy viselkedésterápiában ez édes mindegy, mert ott úgysem foglalkoznak mélylélektannal.
2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Férfiként nőhöz járok rendszeresen, de voltam kétszer férfinél is. Szerintem a módszer, amit használ, az a fontos, nem a neme.
2013. dec. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
erre egy klasszikus vicc poénját válaszolnál. male, female sometimes camel :) tök mindegy.........
2013. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már mindenáron picologushoz akarsz (kell) járni, és van rá mód, akkor te válassz, és ne mástól kérj véleményt. Ha ahhoz mész, aki már eleve szimpatikusabb, az már fél siker (vagy legalábbis negyed, ötöd, tized stb.)
2013. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
legalább annyian járnak férfihez, mint ahányan nőhöz! teljesen általános, nem furcsa. :)
2013. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!