Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyhártyagyulladásom lenne?

Agyhártyagyulladásom lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok 10 napja fáj a fejem, és nyom is a fülem is kattog, le ver a víz is, és fáj kicsit az arcom, hányingerem is van, voltam vérvételen ott azt mondták nincs bennem gyulladás, de fáj mindenem érzem a lüktető érzést, hányinger, az állkapcsom is fáj, elég szorongó típus vagyok, lázam nincs, de érzem, h ver a víz.. Most 2x feleltem vissza aludtam, hamar vissza is tudtam, nem veszi ki ezt a fura érzést a gyógyszer..mi lehet ez, nem halok meg IGAZ, és nem agyvérzést vagy ilyen van remélem..😭😭😭😭😭😭😭
febr. 16. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
1# Szerintem ez egyáltalán nem vicces, mi van, ha tényleg van valami baja? Kérdező, keress fel egy háziorvost mindenképp, ő majd mondja a továbbiakat.
febr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltam nála, azt mondta semmi bajom, csináltak arcüreg rtg-t is, de nem tudom mi lehet ez kedden megyek magán orvoshoz, azaz neurológiára, állkapcsom is fáj, a hátam is..nem is értem. 😭😭 Nem tudok vissza aludni sem, 21 vagyok még csak...
febr. 16. 02:18
 3/10 A kérdező kommentje:
Feleltem**
febr. 16. 02:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Felkeltem**
febr. 16. 02:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Valaki??!!
febr. 16. 02:50
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Akkor majd a neurológus megmondja szerinte micsoda, ez nagyon sok minden lehet, lehet akár rossz fog is az oka, lehet a hideg az oka. Az agyhártyagyulladás 10 nap alatt annyira fokozódott volna, hogy egyrészt a vérben is lett volna jele, másrészt elviselhetetlen fájdalom. Ha a gyógyszer nem hat, akkor másfajta kell, amiben más a hatóanyag, nem tudom most mit szedsz.
febr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindent is próbáltam, de ma elmegyek fül orr gégészetre, lehet vírus okozza, vagy valami adnak rá ott pl vírsölőt?! Mert valami ilyen lehet a gebasz,szerintem.
febr. 16. 07:14
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erre vírusölő nincsen,azt nem fognak adni, az ellen csak oltással lehet védekezni.
febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ég az agyhártyád. Szerintem fújd le a fejed porral oltóval. Az eloltja az égést.
febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam fül orr gégészeten, fülkürthurutot állapított meg az orvos, mondta az okoz ilyen jellegű tüneteket.
febr. 16. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!