Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem bujkál bennem...

Úgy érzem bujkál bennem valami, emiatt kellemetlenül érzem magam a nap folyamán, viszont nem vagyok rosszul, hogy nem tudok bemenni. Mikor jöhet elő normálisan, ha van valami? Vagy ez már betegség lenne?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kellemetlenül vagyok. Nem az a normális "semmilyen" érzés van a torkomban, hanem valami enyhe "nehezebb-szerű". A testemet is nehezebbnek érzem, az általános közérzetem is rosszabb. Nincs lázam, mértem, normális 36,6. Képes vagy bejárni munkába és végig tudom szenvedni azt a 8 órát, de közben ezek miatt elég nyűgösen telik az idő. Valaki már lebetegedett, más meg 1-2 sorban panaszkodott, hogy nincs valami fényesen. Na de ha elkaptam valamit, ez meddig marad így? Rendes mennyiséget alszok, rendesen eszek és iszok, hogy ha van is valami, ne rosszabbítsam, pedig nem sok kedvem van az evéshez, amióta ez tart, eltelítve érzem magam kis mennyiségtől. Az orvosomat nem tudom, mivel hívnám fel. Mármint, ha bujkál bennem valami, akkor bukjál bennem valami, de nincs semmi olyan, amiben tudna segíteni. Olyan rosszul nem vagyok, hogy kiírjon, nincs miért. Ha még egy hónapig így maradok, nem maradhatok itthon egy hónapot. Ma délre kell mennem, és már most nem látom a végét a napnak. Nagyon zavaró.
febr. 16. 09:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!