Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biciklizés közben hányinger,...

Biciklizés közben hányinger, fejfájás?

Figyelt kérdés
Már az 5. percben érzem, hogy rosszul vagyok. Miután hazaértem, feküdnöm kell, mert lüktet a fejem és kavarog a gyomrom egészen estig.
febr. 16. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván valamilyen egészségügyi probléma lehet a háttérben.Felnyomja a vérnyomásod vagy hasonló.

Inkább hanyagold.

febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# Tudtommal egészséges vagyok…

Ha túrázni kell, azzal semmi bajom, ha sokat kell lépcsőzni vagy lejtőn felfele menni, akkor sem vagyok rosszul, pedig néha fárasztóbb és hosszadalmasabb, mint tekerni párat…

febr. 16. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerd meg a határaidat és álljál le amint kellemetlen tünetek jelentkeznek. Nem csak biciklizésnél, futásnál is, mindennél! Igyál elég vizet (1-2 pohár), lassú belégzés-kilégzés (orron be, szájon ki), akár hasi légzés, az lenyugtat. Én is biciklizek, vannak ott emelkedők, ott azért jelentkezhet ilyen!
febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szégyen megállni ha nem bírod! Ha erőlködsz az már nem egészséges!
febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De bírom, csak valamiért a rosszullét jön rám!
febr. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!