Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sürgős!!!! Hogyan bírhatnám...

Sürgős!!!! Hogyan bírhatnám jobban a testnevelés órákat?

Figyelt kérdés

Holnap dupla tesi órám lesz. A tanár nagyon keményen megmozgat bennünket.

Ez 3 perc futásból,gimnasztikából,folyamatos ugrálásból, sorversenyből, és erősítő feladatokról áll.

Ma egy darab tesink volt és ettől is rosszul lettem. Hányingerem volt szédültem és legyengültem. Múlthét pénteken még el is ájultam.


Pedig eszek reggelente rendesen,iszok is, és kávét is szoktam.

Mitől van ez? Hogy kezelhetnem jobban?



2023. szept. 14. 19:54
1 2
 1/12 MadSeal ***** válasza:
100%
2 oka lehet. Vagy siralmasan rossz fizikális állapotban vagy, vagy van valamilyen (a hétköznapokban még megbúvó) betegséged, akár keringési probléma. Ha megint rosszul lennél, én felkeresnék egy orvost, de ha múlthéten elájultál, a tesitanárnak ezt figyelembe kellene vennie, tanácsot adnia, esetleg elküldenie orvoshoz stb, mert ő lát téged, és ő felelős az épségedért az órákon.
2023. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg borzalmas fizikai állapotban vagy, és egy puhány vagy, aki vasággyal 40 kiló, vagy el vagy hízva. Ettől függetlenül könnyen lehet valamilyen eü problémád, úgyhogy egy teljes vérvizsgálatot csinálj, hormonok, pajzsmirigy, mindent is nézess meg.
2023. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen elég sovány vagyok szóval ja.
2023. szept. 15. 06:06
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát javaslom kezdj egy akkor tesi órák mellett is edzeni, tömegelni, állóképességet fejleszteni, mobilizálni.

Eléggé meg fogsz lepődni amikor a munka világában találod majd magadat.

2023. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre nincs gyors megoldás. Egyik szünetben próbálj meg beszélni a tanárral, hogy neked sok ez a terhelés. Csinálod a gyakorlatokat ahogy tudod, de fogadja el ha lassabban futsz és kevesebb ismétlésszámot csinálsz a gyakorlatokból. Idővel hozzá fogsz szokni a terheléshez, edződni fogsz, de jelenleg nem tudod teljesíteni az elvárásait.

Nagyon fontos, hogy ezután tényleg tedd meg amit csak tudsz. Csinálj mindent addig, amíg érzed, hogy kifulladsz vagy égető, feszítő fájdalmat érzel az izmaidban. Fokozatosan hozzá fogsz edződni a tanár elvárásaihoz, ha tényleg becsületesen csinálod és önmagadhoz képest a maximumot adod.

Ha te magad nem boldogulsz az üggyel, akkor szülői segítséget kell kérned. Az anyukád vagy az apukád kérjen egy fogadóórát a tesitanártól és beszéljék meg, hogyan lehet neked segíteni.

A többiek hogy bírják? Nekik is sok, vagy csak te purcansz ki?

2023. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Iratkozz be Judo vagy birkózó edzésekre, és kezdj el többet enni. De ne junk foodot. Hamar te leszel az osztály adonisza.
2023. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül a vérvételt mindenképpen csináld meg
2023. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek Köszönöm q választ!

6-os igen elkezdtem sportolni, judo helyett latin táncórákra fogok járni hetente, és igyekszem jól enni!

Kezdem megszokni, még mindig van egy kicsi rosszullét,de el lehet viselni.

2023. szept. 23. 17:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Valamint nem csak nekem sok. Egyszer a barátnőm nagyon rosszul lett, szegény lány alig bírt felállni és menni.
2023. szept. 23. 17:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, az nem sport, és attól biztos nem fogsz ehhez hozzáerősödni. Miből áll egy tesióra, írd már le. Annyira kíváncsi lennék, hogy ez tényleg ilyen egetrengetően kemény e, vagy egyszerűen ennyire puhány a mai fiatalság
2023. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!