Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet állandó hányingerem?

Fanni818 kérdése:

Mitől lehet állandó hányingerem?

Figyelt kérdés

Múlt héten reggel suliban, tesi órán rosszul lettem, és ki mentem hányni.

Azóta minden reggel hányingerrel kelek, és néha napközben akár este is rám tör.

Ennek mi lehet az oka?



febr. 20. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az, hogy azóta ezen szorongsz, hogy mi lesz ha ez megint előfordul veled.


Nekem anno sulisként egyszer leesett a cukrom és kiment az erő a lábamból és nagyon bepánikoltam aztán utána minden nap rosszul lettem. Persze a többi rosszullét az már csak ún. "Pseudo" rosszullét volt ami pszichésen jött és nem belgyógyászati probléma állt mögötte. Pszichológus segítséggel tudtam ezeken túljutni.

febr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sssaszem ***** válasza:
Ki a franc akar gyereket ha? Ő nem akar gyereket még ilyen fiatalon.
febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valamilyen bélrendszeri diszfunkció (pl gyulladás) állhat a háttérben. De nem árt komolyan venni, mert epekő is lehet.
febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam a fidesz okozza, ha eltakarodnának, megszunne.
febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Ha nem, akkor valami vírus. Így ne járjál iskolába, mert a többieket is megfertőzöd. Menjél el orvoshoz.
márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami "polgári" médiát hallgattál.. hirtv, rádio1 , valami helyi.. . Esetleg olvastál valami megyei lapot.. Ezeket mellőzni kell.
márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!