Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem kell...

Tényleg ennyire nem kell aggódjak miatta?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta a jobb lábamba van viszér, most 20 vagyok.

Kb 17 évesen kezdett el a vádlimnál több helyen is megjelenni de csak abban a lábamban.


Voltunk már ilyen ortopédián ott valami géppel megnéztek valamit, azt mondták a jobb lábamra helyezem a súlyom nagy részét meg hogy a medencém előre tolom ami nekem fel sem tűnik. De pl tavaly nyáron rendszeresen már fájtak is ezek a viszerek.


Több orvosnak is említettem már ,azt mondták nem jelentenek gondot, neten mást olvastam és tudom én vagyok a hülye mert netről is tájékozódtam és az orvosok mást mondanak, most akkor tényleg nem baj, hogy van?


Csak mert 12 éves korom óta értitek, vagy, pont ezèrt nem baj? Mert hogy olyan fiatal voltam mikor megjelentek?


Amugy anyumnak is vannak, neki mindkét lábába csak neki combig is látszik de hát ő már joval idösebb.


Esetleg van valakinek valami vértisztító praktikája?



márc. 2. 17:04
 1/6 Misike21 válasza:
Én ha a helyedben lennék elmennék egy magánorvoshoz is .Lehet pénzbe kerül de más alternatíva sajnos itthon nincs ha normális választ akarsz az egészségeddel kapcsolatban . Tisztelet a kivételnek ugye
márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érsebész tud megvizsgálni.
márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
Kb 14 éves korom óta csúnya visszerek vannak mindkét lábamban. Problémát eddig nem okozott, .épedig az ortopéd orvos mindenképpen műteni akarta.
márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem egyik ismerősöm mondta aki már elég idős egyébként 50 feletti, hogy neki 2x műtötték mert folyton vissza jött. Én nem merném megműtteni, olyankor ha vissza jön akkor újabb erek lesznek viszeresek nem?


De az érsebész biztos valami műtétes dolgot fog javasolni nem?


Amugy regen használtam viszér ellen ilyen gesztenyés hűsítő krémet mert mindenki annyira oda volt érte hat nálam szart se használt.


Amugy esélytelen, hogy helyre jojjenek?

márc. 3. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekem detrapexet meg Vessel due-t vagy miz ajánlott.
márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Körülbelül 20 éves korom óta szenvedek visszerességben, és körülbelül 30 éves koromtól kezdve éreztem a fájdalmat és a nehézséget, különösen egy hosszú nap után. Most a Vasaxal gélt használom. Nagyszerűen megszünteti a tüneteket, és a problémás területek száma csökkent. Nem hiszem, hogy most aktuális lenne a lézeres eltávolítás. Próbálják ki ezt a gélt.
ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!