Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hallottam semmit?

Miért nem hallottam semmit?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve volt egy autóbalesetünk. Nagyobb sebességgel az oldalunknak csapodott, csúszott egy autó. A lámpától a hátsó ajtóig mindent lezúzott. Minden pillanatára emlékszem, csak arra nem, hogy mekkorát csattant az autó. A párom, aki vezetett, a fiam a hátsóülésen, mind azt mondják, hogy hangos volt. De én nem emlékszem semmi hangra. Mintha egy néma filmet néztem volna, azt is kissé lassítva... De a rádióra sem emlékszem,hogy akkor épp szólt volna. Mitől lehet ez?

márc. 4. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokkhatás
márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De abban a pillanatban amikor történik?
márc. 4. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is oldalról jött belénk egy autó. Az én oldalamnak. Anya azóta is mondja hogy azt még él el nem felejti akkora volt a csattanás... De én nem emlékszem rá. Nem tudom miért, de nem. Aztán egy év után volt egy olyan álmom hogy vagyok egy helyen és három villanykörte egyszerre pukkan egy hatalmasat (kiégett) na ekkor felriadtam álmomból kb 200as volt a vérnyomásom és vagy fél óráig nem tudtam visszaaludni. Na valami ilyesmi hang lehetett akkor is... De az előtt és azután se volt semmi emlékem....
márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!