Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is járt már úgy, mintha a...

Más is járt már úgy, mintha a nevét hallotta volna de senki nem mondott semmit?

Figyelt kérdés

Egy eleg zajos üzletben dolgozom es ma 2x mintha eloszor a fonoknom mondta volna a nevemet másodjára meg egy kollegam.

Elég hipochonder vagyok és maris raparaztam, hogy nehogy valami mentalis betegség legyen....



2021. júl. 21. 00:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyugi

Nem vagy ebben egyedül.

Én ráadásul ha tényleg szólnak nekem azt meg persze nem hallom meg.

2021. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Fura
2021. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Szerintem fordulj orvoshoz!
2021. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Volt màr ilyen persze. Lehet csak kimondott egy nevedhez hasonló hangzàsú szót.


Én napi több szàz vendég utàn estére pl értelmesen beszélni nem tudok. Van hogy helytelen sorrendben rakok össze egy mondatot. Túlpörög az agyam.

2021. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kerdezgettem masokat is, es mindenki azt mondja, hogy vele is elofordul neha. Csak nagyon szorongok most emiatt...
2021. júl. 21. 00:35
 6/10 anonim ***** válasza:
En amikor zenet hallgatok akkor szoktam azt hallani hogy kopognak vagy Petráznak… szerintem ebbe nincs semmi abnormális
2021. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet a sok beszélő ember zajatol tűnt úgy mintha:) ha sok ideig vagyok a kliensek kozott mar a fulemben cseng a duruzsolasuk
2021. júl. 21. 00:48
 8/10 Metionin ***** válasza:
Én is szoktam. Pedig nem magyar a nevem, hogy meghalljam egy random buszon vagy a teszkóban hogy valakit így szólítanak. Bár kis betűvel írva egy sima szó, de úgy meg nem figyelek rá ha mondat közben hallom. Amikor nagyon le vagyok agyilag fáradva, akkor fordul elő inkább.
2021. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már teljesen megijedtem, hogy hallucinaltam, de most meg nyugodtam, ha nem én vagyok az egyetlen
2021. júl. 21. 11:37
 10/10 Hanna S ***** válasza:
Velem már tízmilliószor megtörtént
2021. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!