Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogfuggo leszek, mit tegyek?

Drogfuggo leszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szer amit hasznalok, nem illegalis, csak nem ajanlott emberi fogyasztasra. Na en azt napi 2-3x hasznalom nyugtatonak, eros szedalo hatasa van. De egyszeruen mar nem birom lelkileg a szenvedest amit atelek jozan pillanataimban, par napja kezdtem el ezt, de azota szinte nincs is tiszta pillanatom. Nem olyan eros cucc, marmint hogy nyugotato, szedalo hatasan kivul semmi nincs, de ha nem hasznalom teljesen kivagyok. Nem akarok fuggo lenni, de nem birom mar elviselni a fajdalmat. Elkezdtem oszichologushoz jarni, 2x voltam de semmi valtoztas, most kertem pszichiaterhez is idopontot, aprilis 2. Re kaptam. Mit csinaljak? Segitsetek.
márc. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Két alkalom pszichológusnál semmi, majd 2 hónap után várható komolyabb eredmény, ha addig rendesen jársz és tényleg dolgozol magadon, beszélsz a problémáidról - például erről a függőségről.
márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akarhogy mondom neki, hogy eros szorongasom van es nagy lelki fajdalmaim, nem erti meg ugy veszem eszre, hogy nem erzi at a helyzetemet csak a sajat tapasztalatit magyarazza
márc. 4. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Már az vagy. Mostmár átállhatsz akkor rendes drogokra is, legalább legyen valami erőteljes hatása is :)
márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: Nekem kicsit az az érzésem, hogy te nem is akarsz ezen változtatni. Pszichológushoz nem azért jár az ember, hogy megerősítsék a szorongásaiban, hanem azért, hogy kezelje. De ha tényleg nem érzed, hogy együtt tudsz dolgozni a jelenlegivel, akkor érdemes másikat keresni. Viszont akkor elölről kell kezdeni a munkát. Ahogy írtam, két alkalom még semmi, egy terápia hetek, hónapok után fejti ki a hatását.
márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogyne akarnek valtoztatni, barmit megtennek csak gyorsab tortenjen mert mar nem birom ezt a szenvedest. Barmit csinalok, munka, sport akarmi nem vonja el a figyelmemet es csak vergodok, pedig a munkam is olyan hogy nehez fizikai szoval elvileg lefaraszt, de semmi 0-24ben bennemvan a fajdalom es nem panaszkodas mert eskuszom nem akarom hogy ez legyen es barmit megtennek hogy eltunjon, nem veletlen kaptam ra erre a szerre is. Probaltam meditaciot is, az sem segit, nem birok koncentralni.
márc. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!