Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnek drogfuggo/leszok...

Hogyan tudnek drogfuggo/leszokott szemelyekkel beszelni?

Figyelt kérdés

Elore is bocsi a hulye kerdesert. Iro vagyok, es egy kicsit megakadtam az uj irasa kozben. Ugy kepzeltem el, hogy a fohosom drogfuggo, ami kesobb eleg csunyan a hatalmaba keriti es a vegen tuladagolasban meghal. Ezert, a hitelesseg kedveert szeretnek olyan emberekkel beszelni, akik esetleg fuggok vagy fuggok voltak, vagy esetleg segitettek masnak a leszokasban. Probalkoztam hasonlo forumokon, sot tobb elvonoban is, egyben majdnem sikerult volna, de aztan mielott alairtam az adatvedelmi nyilatkozatot visszaleptek. Sajnos kezdo irokent (2 konyv utan) nincsenek meg a kapcsolataim. Szoval szivesen fogadnam a tanacsokat, ilyesmi. :) Igazabol drogok alatt a "nehezebben beszerezhetokre" gondolok, nem is tudom, extasy, heroin, kokain, ilyesmik. Termeszetesen a diszkrecio teljes.


Koszi elore is. :)



2015. jan. 8. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Drogambulanciákon szerintem szívesen segítenek. Bemész, megmondod miért jöttél, és az egyik szociális munkás biztosan megengedi, hogy bemenj egy elbeszélgetésre vagy akár megoldja neked az interjút is. Ajánlok neked elsősorban olyan drogambulanciát, ami egyetemi gyakorlóhelyként is működik, ilyen helyeken készségesebbek. Merre felé laksz?
2015. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Könyvet tudok ajánlani, ha az valamit segít:

Szabó Győző: Toxikoma

Ebben aztán minden full le van írva, ami ebben a témában elképzelhető.

2015. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cli_hlt ***** válasza:
Fontos a függőség? Ha "sima" nem függő, problémamentes használótól is tudnál kérdezni, akkor állok rendelkezésdre.
2015. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmiről nem lehet jól írni úgy, hogy neked nincs semmi tapasztalatod benne. Hiteltelen lesz, egyszerűen. Azért sok szerencsét hozzá.
2015. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat, meg a privat uziket is. :)
2015. jan. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!