Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 éves vagyok és drogfuggo! (? )

16 éves vagyok és drogfuggo! (? )

Figyelt kérdés

Az anyukam nem reg rajott, hogy egy ideje (5 honapja) rendszeresen drogozok ( hetente ugy kb 3x suli idoben is) es pschiologushoz kuldott es mar voltam 3-nal de egyik sem segit es elvonora akar vinni meg ilyen faszsagok es ez nekem most nagyon sok egyszerre mert regebben (14 eves koromban) folyamatosan berugttam ugyanugy suli idoben is es mindig is kerestem a tudatmodosito szerekben a boldogsagot (15 evesen szinte minden nap fuvet szivtam) es nem erzem hogy valaha is kitudok ebbol jonni mivel annyira osszevesztem anyukammal, hogy apukamhoz koltoztem (aki nem tud semmit) es sokszor az ongyilkossag is megfordul a fejemben, mit lehet ilyenkor tenni ?

Amugy normalis csaladbol szarmazom es boldog volt a kisgyerekkorom.


2018. júl. 1. 18:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja es kifelejtettem, hogy lany vagyok:( kerlek ne szidjatok hanem egy kis inspiraciot ontsetek belem:)
2018. júl. 1. 19:01
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Inspirációt? Elvonó kell neked, vagy munka... mert túlságosan unatkozol ha ilyen fa.szságokkal jössz.... Mi a sok? Hogy nem akarja hogy egy drogos undormány legyen a gyereke: Kicsit szarabb szülő kivágna otthonról, nem segíteni próbálna...
2018. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass anyádra, jót akar neked.
2018. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan igazatok van de egy fuggosegbol baromi nehez kijonni de ha ezt valaki nem eli meg akkor ugy sem erti (regebben meg en is igy gondoltam a drogosokra )
2018. júl. 1. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az elvonó a megoldás, fogadd el! Annyit tudok mondani, hogy vannak emberek, akik genetikailag hajlamosabbak arra, hogy függővé váljanak, rájuk erősebben hatnak a szerek. Lehet, hogy te is ilyen vagy. Az egyetlen megoldás, ha elvonóra mész, azután tiszta maradsz. Valószínűleg olyan személyiség vagy, hogy valamilyen függésre mindenképpen szükséged van, de próbáld ezt valamilyen egészséges dologban megtalálni, pl. sport, tánc, főzés. Legyen valami, amit naponta csinálsz, örömet okoz, de nem drog vagy alkohol.
2018. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Önmagadtól miért jönnél le róla?
2018. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nem fogsz tudni lejönni róla. Még orvosi segítséggel, kórházi kezeléssel is nehéz.

Van, hogy csak az ún. sokkterápia hatásos.

2018. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy írtad boldog gyerekkorod volt másnak nagyon nem adatik meg ez mégsem válik olyanná mint te. Gondolom azthitted menő leszel ettől és fogadni merek hogy függő sem vagy, majd ha bekerülsz az elvonóra aztis megbánod hogy megszülettél.
2018. júl. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően fiatal vagy a függőséghez! Nézd...én átmentem már pár dolgon az életben. Függő vagyok én is. Nem kábítószer és nem is alkohol. Magamtól kezdtem el letenni a gyógyszereket. Nem volt már egy értelmes gondolatom. Elmúltam 30. Nem így akarok élni! És hogy nehéz e? Igen! Pokolian nehéz. Testileg/lelkileg egyaránt. Én nem okoskodni akarok csak gondold át. Ha én 30 évesen megláttam, hogy kiestem a társadalomból, akkor mi lesz veled? 16 éves vagy. Nagyon nagyon fiatal. Az már a gyógyulás alappillére, hogy beismered a függőséged. Indulj el ezen az úton és ne félj segítséget kérni!
2018. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom annak aki komolyan vette es nem tudom, hogy ilyesmivel ki akarna menozni de ezt hagyjuk is..
2018. júl. 2. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!