Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kívánom az édességet...

Csé03 kérdése:

Miért kívánom az édességet éjszaka?

Figyelt kérdés

Szinte minden éjszaka többször is felébredek (nem vagyok valami jó alvó). Ilyenkor bár nem ezért ébredek fel, de nagyon-nagyon elkap az édesség iránti vágy. A csavar most következik: egészen addig van ez, amég el nem megyek pisilni. Utána teljesen megszűnik, mint ha elvágták volna. Napközben nem igazán szoktam édességet enni, egyébként sem vagyok édesszájú.

Nem értem az összefüggést, esetleg valami tipp, hogy mi lehet ez? Ja, és nem vagyok cukorbeteg sem.



márc. 7. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szorongás, stressz. Ez váltja ki az ébredést és a sóvárgást is. Ha felallsz es setlasz egyet akkor megnyugszol.

A másik lehetoseg hogy azbedesseg utani sovargas igazabol szomjusag. Konnyu osszekeverni

márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a vizelés után miért múlik el azonnal és teljesen? Konkrétan még a wc-t se húzom le és már teljesen elmúlt.
márc. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!