Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az elmúlt fél év alatt...

Ha az elmúlt fél év alatt hetente 3-4 szer ittam részegre magam, lehetséges hogy függő lettem?

Figyelt kérdés

Tehát fél éve minden második nap pálinkát iszok, általában részegre iszom magam. Másnap a másnaposság miatt regenerálódnom kell, de az azutáni napon esténként megint megy az ivás.


Megvan rá az esély hogy rászoktam az alkoholra?



márc. 11. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Aha, esélyes. Ha nem tudod egyszerűen csak azt mondani, hogy oké, ma este nem iszom, akkor igen.

Mi is iszogattunk esténként párommal. Pálinkát, vacsi előtt, után minden este. Egyszer hülyéskedtünk azzal, hogy tuti alkoholisták vagyunk. Aztán egyik napról a másikra kiderült, hogy babát várok. Azóta egy kortyot sem ittunk, igen, párom sem! Tehát nem vagyunk azok.

márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az esélye kereken 100%.
márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor valaminek a rovására megy akkor már igen.
márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És közben jársz dolgozni? Vagy egyedül iszol?
márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony alkoholizmus.:(
márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3.

Van ez 110% is.

márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tarts laza egy hét szünetet, és mondd meg te!
márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es, bármelyik alkoholista tarthat hosszabb, évekig tartó szüneteket, attól még alkoholista marad.
márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21 vagyok, az elmúlt 2 évbe szinte semmit nem ittam.

16 évesen volt pár kemény hónapom, lehet fél év is volt hogy szinte minden nap ittam. Nem is keveset. 2019 szeptembertől kezdve hónapokig majdnem minden nap be voltam rugva. Aztán betöltöttem a 17-et meglett a jogsim és visszább vettem. Utána is volt hogy hetente 1x ittam valamikor 2x de aztán azt is abbahagytam. Nekem nem is hiányzott, fullra meguntam. De azért általában nem ez szokott lenni ilyenkor. Vagy abbahagyod, vagy rövidesen elvonási tüneteid lesznek és onnantól kezdve neked gatya lesz.

ápr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!