Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Energia italtól tényleg...

Az Energia italtól tényleg kómába lehet esni?

Figyelt kérdés
Korábban azt olvastam hogy valaki komába eset az energia italtól. Én napi 2 doboz 2 X 250 ml = 500 ML az az 5 dl energia italt iszok meg. Minden nap reggel 8 és 9 óra között iszom meg a 2 doboz energia italt. Kávét nem fogyasztok! Alkoholt szintén nem fogyasztok! Dohányozni sem dohányzom! Délután és este már nem iszok energia italt! Csak reggel, maximum délelőtt iszok energia italt. Rendszeresen iszok energia italt. Ez idáig nem estem kómába! Szerencsére! Ettól lehet valami bajom? Már mint a napi 2 doboz energia italtól?

márc. 13. 08:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es kösz a tanácsot. Meg fogadom!
márc. 14. 11:26
 12/13 Jani_a_NAGY válasza:

Hosszú távon se biztos a károsító hatása (én nem iszom) de egy esetben NEM INNÁM : DARÁZS ÉS MÉH szúrás / v. hasonló allergiás sokkot okozó csípés VESZÉLYE ESETÉN.


Kávé nem káros idősebb korban, viszont lehet azonnali élénkítő hatása.

Úgy tudom a hatásidő a lényeges ezeknél a szereknél... kérdezzetek szakembert is!!

márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12-es! 46 éves férfi vagyok! Kávét nem iszok!
márc. 25. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!