Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás, lilás körmök,...

Hajhullás, lilás körmök, szédülés?

Figyelt kérdés

Mostanában hullik a hajam, lilásodnak a körmeim, szédülök, fekete pontokat látok, le vagyok gyengülve, sokszor kiráz a hideg akkor is, ha a többiek szerint meleg van. Néha fáj a szívem néhány másodpercre.


16 éves lány vagyok, 166 cm és 57 kg, egyébként egészséges, csak most fogyókúrázom egy kicsit.


De olyanokat akkor se írjatok kérlek, hogy "anorexiaaaa", mert úgysem az, ez nem érint, a Google pedig folyton ezt szajkózza.


Tehát alternatívákat szeretnék kérni ezekre a tünetekre. Szüleim orvosok, elmondtam nekik, mi a bajom, azt mondták majd elmúlik, és igyak sokat. De nem múlt el.


Ötletek, mi bajom lehet?



márc. 13. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Egyél normalisan.
márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mikor volt utoljára vérvételed?

Egyébként nem fogyókúrázni kell, hanem változatosan táplálkozni. Sok zöldség, gyümölcs, de ugyanúgy szükséged van szénhidrátokra is.

Szóval egyél, de mértékkel.

márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid orvosok és csak ennyit mondtak,akkor arra tudok gondolni,hogy valamit rosszul csinálsz "fogyókúra" címszó alatt.

Hogy néz ki a napi kajád?

márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szia! Azt írtad a szüleid orvosok, hogy megnyugodj próbálj meg velük mégegyszer beszélni erről. Addig is nem kell aggódni, simán lehet, hogy csak a fogyókúra miatt nem eszel annyit és olyasmit amit kéne, illetve fontos, hogy igyál sokat lehetőleg vizet. Zöldség, Gyümölcs, stb, vitaminok mehetnek nyugodtan. 166cm hez 57kg egyáltalán nem sok, de nyilván neked kell magad jól érezni a bőrödben. Nem rosszból kérdezem de pánikbetegség nem lehet, vagy csak most fordult elő, hogy így ráparáztál ezekre a tünetekre?
márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
51%
4es, téged meg két jó nagy pofon tenne helyre, talán utána megtanulnád, hogy beszélj egy 16 éves lánnyal.
márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gabor49 ***** válasza:
70%
minek fogyokurazol abszolut nemvagy kövér az éhségtől szédülsz egyél normalisan
márc. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

6

Nem beszéltem vele semmit,mivel ez egy írásos oldal.

márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
70%
8. Nem az a lényeg, hogy írtál vagy beszéltél, hanem a stílusod. Nem viselkedünk így egy fiatal lánnyal aki segítséget kért.
márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia! Nekem is ezek a bajaim és kiderült, hogy vashiányos vagyok. Menj el vérvételre vagy vegyél a Rossmannban tesztet és nézd meg hátha nálad is ez a helyzet.
márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keringési zavarnak hangzik, de a tüneteidnél jóval aggasztóbb az a tény, hogy a szüleid le se szarják a problémát.
márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!