Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás, lilás körmök,...

Hajhullás, lilás körmök, szédülés?

Figyelt kérdés

Mostanában hullik a hajam, lilásodnak a körmeim, szédülök, fekete pontokat látok, le vagyok gyengülve, sokszor kiráz a hideg akkor is, ha a többiek szerint meleg van. Néha fáj a szívem néhány másodpercre.


16 éves lány vagyok, 166 cm és 57 kg, egyébként egészséges, csak most fogyókúrázom egy kicsit.


De olyanokat akkor se írjatok kérlek, hogy "anorexiaaaa", mert úgysem az, ez nem érint, a Google pedig folyton ezt szajkózza.


Tehát alternatívákat szeretnék kérni ezekre a tünetekre. Szüleim orvosok, elmondtam nekik, mi a bajom, azt mondták majd elmúlik, és igyak sokat. De nem múlt el.


Ötletek, mi bajom lehet?



márc. 13. 18:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
Remélem jobban vagy már!
márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymértékű hajhullást az alacsony vörösvértest-térfogat és a vashiány okozta.
márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kicsit nekem fura,hogy orvosok,hogy mondhatnak ilyet ezekre a tünetekre...

Ha megnyugtatni akartak az érthető,csak hát ettől még nem fog elmúlni a probléma.Egyél változatosan,sok zöldség,gyümölcs,főzelékek,hús,tojás,sajt,kis mértékben olajos magvak is mehetnek.A sok víz is fontos,így van.A finomított szénhidrátokat kerüld(fehér kenyér,csoki,süti,lekvár,kekszek

stb.)mozogj kicsit többet(séta,biciklizés,úszás,gimnasztika,saját testsúlyos edzés,edzés kisebb súlyokkal)és menni fog a fogyás!

Nem fogyókúrázunk,hanem megfelelően összeállított,egészséges diétát követünk.Dietetikus össze tudja neked állítani,hogy pontosan miből mennyit vigyél be.

márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!