Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány szem altatót kell bevegye...

Hány szem altatót kell bevegyek, hogy ki tudjam magam aludni?

Figyelt kérdés
Most már lassan két hete hogy nem alszok rendesen. Napi egy max két órát alszom. Igy napi szinten szédülök az álmoságtól és a fáradtságtól. Voltam orvosnál. De az orvos is csak zopigent írt fel. Na most a zopigen le írása alapján minimum 7 órát kellene tudnom aludni a zopigennel. De a zopigennel is csak 5 maximum 6 órát tudok aludni. Megse közeliti a 7 órát. Tegnap este ezért az elő írt egy helyet 3 szemet vettem be. De igy is csak 6 óra 47 percet aludtam. Igy sincs meg a minimumi 7 óra amit a zopigen le írása leír. Hány szemet kellene bevennem akkor hogy minimum 7 órát valóban tudjak aludni? És mi van ha túl adagolom a zopigen altatót? Egyáltalán túl lehet adagolni a zopigent? Félre ne értsetek, nem akarok öngyilkos lenni. Csak ki szeretném végre aludni magam! Vagy már ez is baj hogy nem tudom magam ki aludni? Mi tévő legyek? A ház orvos továbbra is csak zopigent ír fel. A házi orvos semmi beutalót nem írt sehova az elmúlt két hétben. Pedig úgy érzem egyre rosszabbul vagyok a ki alvatlanság miatt. Most is szédülök, és forog velem a világ.

márc. 21. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Én is így vagyok, már forontint is rágom..
márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es! Ez nem rágógumi hogy rágni kellejen. Ezt egybe lenyelni kell!
márc. 24. 16:38
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Javagyúgy..
márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Séf bácsi időt-fáradságotnem kímélve leírta neked, amit tudni kell. Erre te rajta kéred számona szar életedet. Rendben van ez így?
márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Igyal pálinkát ha neked shemmi javaslat nemteccik!


Avvalóneked!

márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
0%
Ha nem tudod kikerülni a stresszfaktorokat, keress valami testhezálló stresszkezelési technikát.Nekem pl. a gyomorlégzés vált be.
márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!