Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoktál bevenni nyugtatót...

Szoktál bevenni nyugtatót mielőtt orvoshoz mész?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl fogtömés miatt mész vagy implantátum, tükrözés, stb. Tehát kellemetlen vizsgálatok, beavatkozások.

Mikor a szemműtétem volt akkor adtak nyugtatót előtte amit el is fogadtam és sokat segített


márc. 22. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha ugy gondolod hogy neked sokat segítene a nyugtató bizonyos vizsgálatok előtt, akkor írass fel a háziorvosoddal valami nyugtatót, aztán alkalomszerüen szedd be ha szükségét látod.


Én fogászat előtt volot hogy vettem be frontint, nem sokat segített, igy is be voltam szarva:D

márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem mindig segít.
márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Műtét előtt kb mindig adnak, egy sima kezelesnel felesleges és akár bajt is okozhat
márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem szoktam. Nem vagyok punci, hogy ne bírjak egy kis fájdalmat.
márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem szoktam. Inkább a komoly vizsgálatot altatásban kértem, például tükrözés.
márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert úgyis mindegy lesz holnapra.
márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, félek hogy rászoknék.


Orvosi vizsgálat előtt bevenném, legközelebb meg lehet már előző este, hogy jobban tudjak aludni, aztán 2 nappal előtte, hogy jobban tudjak dolgozni...


Szüleim is Frontin függők, először csak 1-2 nap, most már aludni nem tudnak nélküle.

márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szoktam. Csak a jogsi miatt kell időnként orvoshoz mennem, de az is idegesít. Valeriánát szoktam bevenni.
márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak ha vérnyomást is mérnek,mert olyankor mindig jól felmegy,és már előre ideges vagyok.A fájdalmat aránylag jól bírom,amiatt nem veszek be semmit.
márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!