Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruacio előtt 1 héttel...

Menstruacio előtt 1 héttel erős gorcsok/fejfajas es hányinger panaszaim vannak. Menstruacio késik, de gorcs mindennapos. Cypromixt szedek arcomra lassan 3 hónapja , befolyásolhatja? Eddig nem volt ilyen gond. Köszönöm előre is

Figyelt kérdés

márc. 29. 01:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet köze, mert ha beírod itt a Gyakorin a keresőbe, hogy Cypromix, fogsz találni más fehasználóktól is kérdéseket, akik írják, hogy gond van a menzesszel és ők is ezt szedik a bőrükre. Ez csak egy tipp, orvos nem vagyok, csak ez a teóriám.


Viszont, nem stresszeltél mostanában? Mert én pl az elmúlt hetekben folyamatosan idegeskedtem, mindig más miatt. Aztán megjött a menzeszem, pár csepp és azóta semmi sem jött. Görcsök megvannak, folyamatos pisilős időszak is megvolt, de a vérzés sehol... Van, hogy telik el idő a pár csepp és az özönvíz között, de ilyen hosszú nem szokott.

márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!