Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul lehet lenni a vitamino...

Rosszul lehet lenni a vitaminoktól?

Figyelt kérdés
Tegnap óta zúg a fejem körül és fülem körül belül, zsong.. nem tudom leírni milyen érzés.. tegnap óta szedem a magnéziumot és az A vitamint a GAL-tól. Gyengének is érzem magam

márc. 29. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor volt rosszullét, ha pl éhgyomorra vettem be, amit evés közben kellett volna.

Érdemes elolvasni az útmutatót és az alapján bevenni, mennyiséget se lépd túl.


Létezik egy úgynevezett Herxheimer reakció is, az is okozhat hasonlót.


[link]


Amúgy írj a Galnak, nagyon rendesek, úgy tapasztaltam. Én 2x kérdeztem tőlük vmit és azonnal válaszoltak.

Vagy hívd fel őket.

márc. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
54-57 kg között lehetek és 10 cseppet vettem be. És ha ez lehet a baj? Ha lecsökkentem 4-5 cseppre hatásos úgy is?
márc. 30. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az A vitamint tilos túladagolni! Alaposan számold ki! Előtted van a leírás. Én nem tudom.
márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
B-komplex éhgyomorra kegyetlen!
márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
B túltolása is okozhat kisebb gondokat. Nekem időnként fáj a fejem és nehezen gyógyulnak a sebeim, túl sok niacint találtak nálam. Méghozzá úgy, hogy nem szedek semmit. Olyan étrendem van, amivel túltolom kissé.
ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért, mit eszel, miben van annyi niacin?
ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B3 k.b. mindenben van. Rozskenyér, tojás, vaj, vajkrém, hüvelyes, paradicsom. Mivel kevés húsfélét eszek és azonkívül is válogatós vagyok, így k.b. niacinből áll az egész étkezésem. Nem tudok átállni semmire. Ráadásul barna étrendre kifejezetten más okkal álltam rá, lefogytam tőle, és az még több B-t tartalmaz.
ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!