Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi több kávé és csak 3-4...

Napi több kávé és csak 3-4 óra alvás, mennyi ideig lehet bírni?

Figyelt kérdés

Egy filmben volt, hogy egy hapsi rengeteg koffeint ivott és kb 3-4 órát aludt csak, de azt is sokszor úgy, hogy 20 perceket szunyált.

A való életben ezt meddig lehetne bírni?


márc. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én életemben nem ittam kávét..mégis 4-5 órát alszok azt is több részletben évek óta..altatót,nyugtatót is szedek mert muszáj sajnos,hisz akkor még ennyit sem aludnék...h

Hogy lehet kibírni?Nagyon nehezen,állandó fáradtság,fejfájás,koncentrációzavar,kimerültség,memóriazavar,egészségügyi problémák..sokszor van hogy éjjel üzenetet hagyok a kollégámnak hogy ne jöjjön értem ,nem bírok menni dolgozni mert nem aludtam egy percet sem az éjjel..vesztettem el nem egy munkahelyet az inszomnia miatt..nagyon ritkán van hogy alszok 7-8 órát amikor már teljesen ki vagyok merülve,olyyankor mintha újjászületnék,de ez nagyon ritka és sokszor azt kívánom hogy ha elalszok bárcsak ne ébrednék fel,mert amúgy sem egyszerű az élet,de így szó szerint kinlódás.

márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két héten át egyszer volt, hogy ennyit aludtam mert kötelező gyakorlat volt az egyetemen viszont kolit meg nem adott már az egyetem és így minden nap éjjel 2.30-kor kellett kelnem, hogy be érjek.


Nagyon rossz volt. Bírni bírtam volna még egy darabig de egészségügyi gondok szerintem 1-2 hónap után kijöttek volna.

márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 napig, utána kompenzálni kell rendes alvással.
márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy idő után hozzá lehet szokni. Én csináltam ezt sokáig hogy délután amikor haza értem melóból egyből lefeküdtem aludni, majd este 7 körül mentem haverokkal minden fele és éjjel 2-3 körül értem haza, 5 órakor meg keltem fel dolgozni. Volt olyan hogy nem is aludtam. Reggelente a kínszenvedéses ébredés után hidegzuhany, kávé, napi 3-4 energia ital és így nagyjából életben tudtam tartani magam de dél körül már majd leragadtak a szemeim. Szombatonként meg délután 3-4ig aludtam. Ezt addig csináltam amég el nem kezdett rendszeresen vérezni az orrom, sokszor majd szét robbant a fejem annyira fájt meg szédültem. Ez ment így kb 2 évig tovább nem bírtam. Nem mondom hogy nem hiányzik ez az életmód de többet ér az amikor rendesen ki tudod pihenni magad
ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!