Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a teendő szédülés esetén?

Mi a teendő szédülés esetén?

Figyelt kérdés
Ha nem is állandóan. De nagyon gyakran szédülők. Sokszor. Hol jobban, hol kevésbé. Mi ilyenkor a teendő ha szédülők? Ráadásul most a szédülés mellett kábának érzem magam, és a kábaság mellett olyan mintha vibrálna a szemem.

márc. 31. 16:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Elmenni orvoshoz, kivizsgálásra.
ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sok oka lehet, ezt nem lehet itt megfejteni ennyi info alapján, ha zavaró nagyon, akkor menj orvoshoz. Kell minimum egy vérkép, de lehet akár fül vagy szem probléma is.
ápr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi 12-es! Ma délelőtt voltam a házi orvosnál. Adott be utalót a Gasztróeneterológiára ahová május 13.-ra kaptam időpontot. Úgy néz ki hogy az egyik gyógyszernek a mellék hatása lehet a szédülés. Mivel már a házi orvos kér időpontot is a beutalóval együtt az új rendszer szerint. De sajnos csak május 13.-ra tudott idő pontot adni. Addig meg azt mondta hogy akkor is szedjem. Szóval a válaszírók többsége, megse kérdezte hogy nem-e gyógyszer mellék hatása. Ami egy kicst fura.
ápr. 4. 11:04
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
13# Mert azt mégis miből kellett volna sejtenünk, hogy bármilyen gyógyszert szedsz?
ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
* Szédülés oka. - Tramadol Zentiva, amit este 1 X 2 szemet kell be vegyek, és Zopigen amit szintén este 1 X 1-et kell szedjek. Állítólag mind két gyógyszer mellék hatásai közt ott a szédülés. Szóval erre nem is gondoltam. De a válaszírók egyike se kérdezett rá szedek-e olyan gyógyszert aminek mellék hatásai közt szerepel a szédülés. Csak egy a furcsa. Hogy az előbb említett gyógyszereket mind este kell szedjem. Csak este! És másnap napközben is szédülök. És főleg napközben szédülök. De a házi orvosom szerint a gyógyszerek mellék hatása. Viszont amig a gasztóenterolólógián nem írnak újabb gyógyszert, vagy más gyógyszert fel. Addig kénytelen fel írni a jelenlegit. Amtől meg szédülök.
ápr. 4. 11:09
 16/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most ezt nem értem, az valami gastroenterológiai problémára felírt gyógyszer?
ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16# Nem, a Tramadol egy brutál fájdalomcsillapító, a másik pedig altató.
ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt én sem értem, miért kell mind a kettő, a Tramadolnak alapból van egy álmosító, altató hatása. De hát ezt már az orvos tudja, hogy miért kell.
ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18-as! A házi orvos is csak szakorvosi vélemény alapján írta / írja fel. Igy a házi orvos em tud mit tenni csak vissza utal, a gasztróenterologiára. 17-esnek. És igen még igy is nagy fájdalmaim vannak. Sőt még kevés is az 1 X 2 szem tramadol. Szóval nem brutál, hanem gyenge. A Zopigen is már rég gyenge. A zopigennel minimum 7 órát kéne tudnom aludni. Viszont a 7 óra helyet jó ha 5 - 5 és fél órákat alszom.
ápr. 4. 11:19
 20/23 anonim ***** válasza:
19# Sajnálom, hogy neked már nem elég erős, viszont általánosságban véve a Tramadol akkor is brutál. Nagyon kegyetlen gerincfájdalomra adták nálunk a családban, másik fájdalomcsillapító mellé, ami már kevés volt.
ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!