Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húsvét hétfőn berúgás lesz...

Húsvét hétfőn berúgás lesz garantáltan, kedden viszont muszáj mennem dolgozni, hogyan éljem túl a napot majd?

Figyelt kérdés
márc. 31. 20:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Elárulom a másnaposság ellenszerét! Nem kell inni!
márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
46%
Csak töményet igyál, vízzel kísérd. Elalvás előtt egyél + C vitamin (2-3000 mg) + tolj le vagy 1 liter vizet. Semmi bajod nem lesz másnap, max. egy kis fáradtság.
márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%
Igyál ma, tulajdonképpen ma is húsvét van. Vagy vegyél ki szabadságot keddre
márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#2


Én még nem láttam olyan embert maximum bohóckodót aki mondjuk pálinkázna és vízzel inná.. maximum bohócot. A kisérő a sör.


#3


Holnap lesz a bográcsozás. Nem tudok kivenni szabadságot, muszáj bemennem, betegszabadság se játszik.

márc. 31. 20:54
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Akkor kontrolláld magad. Ha jól sejtem, épeszű felnőtt férfi vagy, nem egy állat.
márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#5


Ha elkezdek inni nem bírom ki, hogy ne folytassam, jó a társaság, mindenki iszogat, jól érzem magam, elrontanám a saját szórakozásom ha elkezdenék ott üditőzni, stb..


Maximum akkor bírnám ki ha kocsival megyek és egyáltalán nem iszok, de akkor meg magammal cseszek ki mert kimaradok az egész jóból.

márc. 31. 20:57
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nem vagy felnőtt férfi. 🤷
márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Aki nem bírja a piát, minek iszik? :D

Én pl sose vagyok másnapos piálás után.

márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Az alkoholizmus betegség, csak szólok.
márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#8


Megnézném, hogy mit bírsz te, nagyjából semmit ha nem vagy másnapos egy ivás után, mivel elszopogatsz pár sört / pár felest. Nálunk a szokás, egy ilyen bográcsozásnál, hogy ketten osztozunk 1 liter pálinkán és egy 24-es tálca sörön. Valószínűleg ájultan okádnál magad alá már akkor mikor a felénél vagyunk.

márc. 31. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!