Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan vékony...

Hogyan lehetnék olyan vékony mint régen?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban modellkedtem is, nagyon csinos és vékony voltam. Az utóbbi években elkezdtem felszedni a kilókat és már nem vagyok elégedett magammal. Nem eszek sokat (főleg zöldségeket, gyümölcsöket, magvakat és tejtermékeket eszek, húst egyáltalán nem, és nem is szeretnék etikai dolgok miatt), heti háromszor járok röplabda edzésre és otthon is mozgok rendszeresen. Min kéne változtatnom? 19l

ápr. 1. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Sokat dugni velem, az jó testmozgás és jó pörköltet csinálni. Megeszem a részed is, ha te nyüveket ennél csak.
ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

amindenit....tehát főleg szénhidrátot és zsírt tolsz, uhhh jó kis tejtermékeket (tejcukor, ösztrogéndominancia stb) és pont a legfontosabb tápanyagot, a fehérjét vontad ki az étrendedből, és mellette fogyózol meg edzel, tehát szinte biztos, hogy konkrétan elkoplalod az izomzatod, ami a formát adja, tehát amitől jól nézel ki. Ráadásul minél több az izomzat annál több kalóriát égetsz, tehát nem kéne koplalni, de ugye elegendő fehérje bevitel nélkül az izomzatodnak annyi. Mivel az izomzat fenntartása a legenergiaigényesebb a szervezet számára, azt kezdi el elsőként bontani és nem a zsírt.

Mi az hogy nem eszel sokat? Nem értelmezhető. Először is, fehérjekalkulátor a neten, mivel mozogsz, többet kell bevinned az alapnál. az egészséged szerintem felülírhatná az etikát, de oké, biztosan meg lehet oldani vegán módon a fehérjebevitelt. Most amiket itt felsoroltál: tejtermék (CH és zsír) magvak (főleg zsír, de CH is) zöldség, gyümölcs (főleg CH) Számold a makrókat és a kalóriát.

Az izomzatod leépül, lassul az anyagcseréd, zsírosodsz, az egészséged meg tönkrevágod.

ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
A magvak nagyon hizlalnak, azt én nem fogyasztanám és felejtsd el az édességeket. Gyümölcsök közül a banánt felejtsd el, magas a kalóriatartalma.
ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2-essel értek egyet, ha nem eszel húst akkor nagyon olvass utána (sőt, dietetikus sem ártana, aki erre specializálódott), hogyan tudsz elegendő növényi eredetű fehérjét bevinni, pláne ha sportolsz.


A másik, hogy 19 éves vagy, azt írod "régen" modellkedtél - hány évesen? 14 évesen? Ha a fejed tetejére állsz sem fogsz ugyanolyan testalkatú lenni felnőtt nőként, mint voltál a serdülőkor elején.

ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: illetve írod a tejterméket, hogy azt is eszel - akkor onnan is vihetsz be elegendő fehérjét, de a zsírszegény verziókat részesítsd előnyben (túró, joghurt, kefír, cottage cheese - ezeket nagyon változatosan lehet használni főételekben is).
ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Modellként nyilván kórosan sovány voltál, ne akard azt a "testalkatot".
ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!