Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan vékony...

Hogyan lehetnék olyan vékony mint pl. Kendall Jenner, Bella Hadid?

Figyelt kérdés

Egész életemben sportoltam, az edzést jól bírom. 16 éves vagyok,60 kiló. 67 kiló voltam pár hónappal ezelőtt, de most kicsit megálltam a fogyásban. 155-160 centi vagyok, és nagyon szeretnék úgy kinézni, mint a modellek. A testrészeim husisabbak, és ezzel nehezen tudok valamit kezdeni. Mit kéne ennem, hány kalóriát, mennyit edzek, hogy hasonlítsak rájuk?

Illetve mennyi esély van, hogy nőjek?



2021. júl. 1. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Próbálj jógázni meg pilatesezni elvileg az nyújtja a végtagokat valamennyire. A modellek diétája meg elég húzós [link] ezért olyan véknyak. Kb egy natúr joghurtot és 2 répát esznek egész nap. Meg ők ugye 180 cm körül vannak magasságot tekintve illetve csontozat függő is a vékonyság. Én 165 cm magas vagyok de hiába lennék 45 kg nem lenne pl a combom akkor sem olyan mint mondjuk Vasvári Vivinek. De volt egy osztálytársam aki 150 cm volt 50 kg mégis át lehetett látni a zárt lába közt.
2021. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazz személyi edzőket, szakácsokat, és persze photoshopban jártas embereket stb. Nekik is csak így megy.Légyszi ne akarj rájuk hasonlítani, nem jó példaképek. Ha rendszeresen sportolsz, egészségesen étkezel, és oda figyelsz magadra, akkor már nagy baj lehet, sőt többet teszel mint az emberek nagy százaléka. Amit azok a nők képviselnek és mutatnak az nem a valóság.
2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. "Nagy baj NEM lehet". Ezt akartam írni, nem mindegy.
2021. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Szüless újra...
2021. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Vékonyabb lehetsz, mint most, de sose fogsz úgy kinézni, mint ők. Nem bántásból, én sem és a nők nagy része sem. Ez genetika kérdése is. Ha nem olyan a testalkatod és az arányaid, akkor hiába fogysz 10 kilót vagy akár 15-öt, akkor sem fog úgy kinézni. Már csak azért sem, mert 20 cm-vel magasabbak nálad, úgyhogy az arányok sose lesznek meg.

Lehetsz szép, csinos és vékony, de ne az legyen a cél, hogy egy teljesen más testalkatú modellre hasonlíts.

2021. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!