Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszázalékolnának ha nagyon...

Leszázalékolnának ha nagyon komoly skizofréniás tüneteim vannak?

Figyelt kérdés

25 évesen kezdődött. 32 vagyok most. Azt hittem h enyhűlni fog ha nem veszek ezekről tudomást. Alig tudok dolgozni, aludni, bevásárolni stb.


Hangokat hallok, látok dolgokat és érzek dolgokat.


Hangok: férfi, női. Van, hogy külföldi nyelvű német, angol, spanyol és kínai.

Arról beszélnek, hogy mekkora senki vagyok stb. Csámcsogás bele a fülembe. Leginkább kívülről hallom, mintha mögöttem vagy mellettem lennének. Állati hangok stb.

Mobil csörgéseket is hallok stb.


Érzések: mintha macska bújna hozzám és dorombol az ölemben - pedig nincsen macskám. Rovar csípéseket érzek. Volt többször h sok darazsat vagy méhet hallottam és éreztem a fejemen. sokszor mintha a bőröm alatt lennének bogarak.

Szagokat is érzek, amik nincsenek is. Olyan szagokat, bűzöket amik szerintem nen is léteznek.



Hangoknál elfelejtettem h zenéket is hallok. ezek is olyanok mintha nem is létezne ezen a világon.


Látások: borzalmasak. halott embereket látok. mintha mindegyiket frissen elütöttek vagy műtöttek volna. Legrosszabb egy cigány akinek a feje félbe volt vágva.

földönkívülieket is láttam stb.


amikor alszok spontán éles fehér fényeket is látok. már sajnos ébren is.


Dolgozok és hirtelen nagy fehér fény vakít el. El lököm magam és az arcomat, szemeimet takarom. Ezt látják a munkatársaim. Sokszor a munkatársaimat jobban megbámulom ezt látják kívülről, mert én mögöttük vagy mellettük látok valamiket stb.


Nem tudom h meddig bírom ki. Most pont nincs stressz a melóban. Most asszem azért kedvelnek a munkatársaim. De minél jobban vagyok másokkal annál rosszabb a tüneteim.


Háziorvos azt mondta h pánik beteg lehetek mert egyszer haza küldtek a melóból most nemrég mert nagyon remegtem.

Félelmet annyira nem érzek. Megszoktam a dolgokat.

Orvosnak nem merek ezekről beszélni, pláne ha most pánikbetegnek mondott el. Sztem ez úgy tűnne mintja reménykednék a leszázalékolasban. Nem merek leszázékolt sem lenni.

Nem is tudom h megtennék e, mert azt olvastam h ezek a tünetek pozitív tünetekbe esik bele. Bár nem tudom h mi pozitív van ebben.


ápr. 9. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Elmeletileg igen, le kell, hogy szazalekoljanak.
ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem fordulj pszichológushoz!

Mi az a leszázalékolás?

ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát eléggé megszoktam és beletörődtem. amikor kezdődött 25 évesen vagy 3 évig sokkban dolgoztam. akkor is észre vették és hát kirúgtak akkor.
ápr. 9. 18:49
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Uhh ez kemeny, sajnalom.

Leszazalekolashoz nem tudok hozzaszolni, de mindenkepp el kene menned terapiara. Sose szedtel gyogyszert? En eleg gyogyszerellenes vagyok, de ha belekepzelem magam a helyzetedbe, ez pont az, ahol mar hajlando lennek ra. 7 eve is szedtem volna, ha te lennek.

ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
támogatom a gyógyszert, az segít enyhíteni a tüneteidet.
ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

éretségikor 3 hónapig szedtem frontint, xanaxot és tiagramint - nem tudtam aludni, nem ment a matek és nem mentettek fel belőle.

gyorsabbak voltak az álmaim és még durvább voltak ezek a dolgok és sajnos lezsibbadtam tőlük.

gyógyszer nélkül nincs lezsibbadás és amolyan teatkilépéses élményeim vannak. ez azért több erőt és biztonságot ad nekem.


valamint gyógyszerekkel fel sem tudtam figni az időt. a digitális órát sem bírtam felfogni. az analóg órát 5 év után, pedig csak 3 hónapig szedtem gyógyszereket. 5 évig rángatózott a gerincem is. eleinte csak otthon alva aztán melóban, buliban, barátok között.

aztán a derekam beállt, fájt vagy még 5 évig. masszázzsal javult. plussz már szedek milgammát az segít. csak néha milgammázok a derekam miatt.



sok homeopátiás dolgot próbáltam és szedek mai napig is. gyógyteák, kivonatok stb.


privárban írtam valakinek h azért jó sok féle gyógynövényt használok.

ápr. 11. 17:36
 7/17 A kérdező kommentje:

soha többé gyógyszerek...senkinek sem ajánlom. inkább így szenvedek mint gyógyszerek mellett. nem figja sem enyhíteni, sem javítani, sem elmulasztani.


olvastam pszichodellikumokról is, de azoknak is ugyanaz lenne a hatása. sőt erősebb depressziót eredményezne.


most jelenleg nem vagyok depis, de ha az leszek akkor több sáfrányolajos kapszulát veszek ve, ami növényi homeopátiás szer.


eszek sok gyümit és magvakat. a sárgabarackmag velő a legjobb az olyan depresszióra, amikor már alig lát az ember.


szóval erősen teszek azért h jobb legyen nekem és főleg a környezetem körül. senkinek nem jó ha szenved valaki és magyarországon senki nem tud az ilyenekről és pláne kezelni ezeket a helyzeteket.

amit a másik sohase élt át azzal nem tud mit kezdeni ha találkozik olyannal aki abban szenved amit nem is ismer.

ápr. 11. 17:42
 8/17 anonim ***** válasza:

Oke, neked nem mukodott a gyogyszer - de hogy senkinek se ajanlod az meredek kijelentes. Van akinek segit kijonni a legmelyerol, es sok skizonak segit a bogyo. Ok ugy tudnak normlisabb vagy elviselheto eletet elni, nalad akkor maskepp van.


Pszichedelikumot semmikepp ne hasznalj, ilyen tunetekkel/diagnozissal nagyon veszelyes lehet. Latom, azt irod hogy nem akarsz, de a kovetkezmenye nem melyebb depresszio lenne, hanem nagyobb valoszinuseggel full-on skizofrenia vagy pszichozis.

ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

laikusként mondom h nem ajánlom, nekem nem vált be. de ugye itt mo-n nem túl sokféle gyógyszerek vannak. kezelések...pfhhh...ha értelmetlen beszélgetések azoknak mondják.


nem tudom h mitől lehet. mindenkinek vannak traumái. nekem is, de azokon túl vagyok és másokhoz képest azért elég gyenge az én traumáim.


persze, jó lenne ha nem kellene többé dolgoznom...de...hát én azért....megvannak az én babonáim is. anyámat leszázalékolták mert kibukott azokon amiket a hugom művelt. de amint leszázalékolták kiderült h mellrákos. szegény. 5 évig bírta. hát én azért nem szeretnék így járni.

nem is terheltem a gondjaimmal, mert a hugom eléggé kikészítette. max ezekről mernék beszélni.


azért ez miatt mégis menjek?

bár a bátyámmal is eléggé kibeszéltük már ezeket.

ápr. 12. 14:43
 10/17 anonim ***** válasza:
de miért nem mész el pszichológushoz?
ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!