Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik egészségpénztárat...

Melyik egészségpénztárat választottad?

Figyelt kérdés

És miért?

A költségek levonása után is megéri a macerát?



ápr. 14. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézőpont kérdése. Nekem nem macera, de lehet csak már megszoktam, hogy mindenre is használjuk, amire lehet. Az, hogy pénzt kapok vissza az olyan költéseim után, amit amúgyis ki kéne perkálnom, nekem megéri.

A működési ktg. szerintem már pofátlan mértékű, de így is 13,5% "megtakarítást" hoz. Valaki lehajol érte, más röhög rajta.

ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te melyiket választottad? És miért?
ápr. 15. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem OTP-s van, nagyon egyszerű okból. Anno vagy 10 éve volt még olyan akció LTP nyitásnál, hogy elengedik a nyitási díjat, ha mellé nyitok egy EP-t. Hát nyitottam. Évekig csak a minimumot fizettem, ez el is ment egy-egy általános betegségre, vagy szűrővizsgálatra.

Úgy igazán utánanézni mire is jó és kimaxolni akkor kezdtük, amikor szóba került, hogy lassan gyereket szeretnénk.

Kb. mind ugyanazt tudja egyébként, néha van 0,5-1 % működési ktg. különbség, vagy ilyesmi. Emiatt sokan választják a Prémiumot, meg mert talán egy picit rugalmasabbak, előbb vezetnek be újításokat (pl. hogy elektronikusan is befogadják a számlákat). Az OTP mindig le van maradva...

ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Otp van. Mindenben otps vagyok.

Persze hogy megeri. 13.5 szazalek kedvezmeny konkretan mindenre. Csak a minimalisan befuzetendo osszeg kell meglegyen havonta.

Akkor latom hogy mennyire megeri mikor evente visszakapom a 150 ezer forintot

ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!