Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek valamo bevállt...

Valakinek valamo bevállt praktika?

Figyelt kérdés

Évek óta hideg időben állandóan viszketek.

Nem vészes, tehát nem vakarom le magamról a bőrt csak itt-ott viszketek amikor a hidegről bemegyek a melegre. Plusz amikor forró vízben fürdök és kiszállok akkor is. Testápoló használatával meg szokott szűnni kis időn belül de aztán ahogy elhagyom a krémet visszajön.

Van valami bevállt praktikátok? Baromi bosszantó.



ápr. 24. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a testápoló bevált akkor mi a kérdés? Miért nem használod azt?

Szerintem az lehet a probléma, hogy száraz a bőröd és ez a gyors hőmérséklet változástól fokozódik. Erre jók a testápolók és bőrápoló olajok is jót tehetnek pl: szőlőmag, mandula, argán, jojoba olaj.

ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ekcéma?


Az ilyenre egyebként a rendszeres hidratálás a megoldás. Reggel este testápoló

ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ekcéma az tuti. Semmi nincs a bőrömön mégcsak nem is pirosodik vagy bármi csak viszket. Leginkább fürdés után.

De akkor majd rászokok a napi 2x-i testápoló használatra.

Nyáron sosincs ilyen bajom.

ápr. 24. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

En huszeves koromban kezdtem el a kinlodast. Minden mosdas utan, gyakorlatilag ahol viz erte a borom, elviselhetetlenul viszkettem. Most vagyok 51, 23 eves korom ota vallasosan kenem mosdas utan tetotol-talpig a Garnier testapolot. Probaltam sokkal dragabbat es direkt olcsot is, mindent.

Nem allitom, hogy ez a marka a tuti, szamomra ez tartalmazza azt, amitol megszunik az amugy pokoli viszketes. Ha nem lenne keznel, elbliccelnem a mosakodast inkabb. Mikor ugyanis ki akartam hagyni vagy mast hasznaltam, tiz perc mulva feloltozve kezdtem teljes hosszaban viszketni.

Sajat magammal a tapasztalatom az, es egy hematologus professzor is megerositett, hogy nagyon erzekeny az idegrendszerem. Ugy reagalok ingerekre, amikre mas sehogy se, hogy mindenfele kijon rajtam.

Kend magad, ennyit mondhatok.

ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4.

Nekem is brutális gyenge az idegrendszerem sajnos.

És észrevettem azt is, hogy amikor elkezdek rágondolni, például hogy remélem nem fogok most viszketni, akkor azonnal elkezd vagy 100 helyen.

ápr. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!