Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósnak érzem magam....

Depressziósnak érzem magam. Mit tanácsoltok? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, 21 éves. Nincsen munkám, iskoláimmal végeztem. Itthon vagyok hónapok óta. Egy térd műtétem volt, de már jobb. Nem tudom mit tegyek. Teljesen le vagyok törve. A barátaim hanyagolnak. Az életemet kilátástalannak érzem. Sokat fogytam, nem bírok enni. Kb csak cigizek.(Tudom, ez is az étvágytalanság okozója). A szerelmi életem..egy szar. Nekem őszinte, szerethető lány kell. De ilyet nem ismerek, sajnos. Csúnyának érzem magam. És nehezen nyílok meg. Próbáltam elfoglalni magam, de csak a facebookot nyomogatom, és nézem, hogy másoknak milyen jó. Mit tegyek?
2016. dec. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Irány dolgozni valamit.
2016. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Akármit mondunk, úgysem fogod azt csinálni,neked kell elhatároznod magadat, hiába mondom, hogy dolgozz vagy sportolj, úgyis a gyakorikérdéseket és facet fogod nyomni, várod a sült galambot, hogy a szádba repüljön. Határozd el magad valóban,mert ez írásodból nem vehető ki az, hogy elhatároztad volna magad.

Ismerkedj. Legalább neten, abban mi tart vissza?

(Saját tapasztalat, velem is hasonló van/volt)

L

2016. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kb ugyan ez van velem is ami a veled, csak én 24 éves vagyok.

Szerintem jobban is megvagyok zuhanva már ez miatt mint te. Én ismerkedek is közben emberekkel/lányokkal de az sem megy igazán, sőt igazából egy szar az egész életem így.


Egésznap én is csak itt rohadok a gép elött meg ilyesmi soha nem voltam ilyen, de megzuhatnam...lényegében elmentem egy orvoshoz aki felírt egy antidepresszánst jelenleg azt szedem..nem igazán érzem, hogy jobb lenne valamit kéne csinálnom , de nem tudom mit mármint az életemmel.

Semmi sikerélményem nincs semmiben..csak csúszok leljebb, de legalább már a szorongások megszűntek amióta elmentem oda.

2016. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem találod a helyed. Ha az orvos engedi akkor lassan ideje lenne dolgozni legalább egy gyárban vagy egy kávézóban. A fb értelmetlen, mert oda mindenki a legszebb énjét rakja ki. Ha nem ismerkedsz senkivel akkor ne várd, hogy rád találjon egy őszinte, szerethető lány, mert nem lehet a ház falai mögé vagy a fejedbe látni, hogy mire vágysz. A barátok általában csak szükségük vagy unalmuk esetén keresik az embert. Időnként én is érzek hasonlókat, de akkor változtatok azon, ami nem tetszik, hogy legyen valami életkedvem.

18/L

2016. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem menj pszichológushoz. Bár régi a kérdés remélem jobban van. Az aki lustának tart vagy azt mondja szedd össze magad azok hülyék és fogalmuk sincs mit jelent ezzel a betegséggel küzdeni
2021. jún. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!