Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hová fordulhatnék segítségért?...

Hová fordulhatnék segítségért? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Az én problémám elég összetett. Egy gyernekkori védőoltás (Sabin csepp) bénulás okozott nálam, nos hál istennek tudok járni meg mindent el tudok látni amit kell, (megerőltető a sok állás, meg járás)és a lényeg az hogy mivel nem így születtem hiába állapítják meg a munkaképesség csökkenés mértékét, semmilyen pénzt nem kaphatok mivel még nem dolgoztam. Van 2 szakmám is, de sehova nem vesznek fel dolgozni, mert mindíg azt mondják, alkalmatlan vagyok fizikailag a munkára. Már 2,5 éve próbálkozom munkát keresni, de már nem nagyon bírom ezt lelkileg sem.. Semmilyen pénzt nem kapok, sőtt még a tb-is magamnak kell fizetni mivel az önkormányzatot nem érdekli hogy mozgássérült vagyok mert a férjem fizetésével 65ft-tal meghaladjuk a határt.. Az lenne a kérdésem, hogy hová fordulhatnék valamilyen segítségért?

Nem a segély a lényeg persze, én szeretnék dolgozni de ördögi kör ez az egész.. Valaki hasonló helyzetben?


2010. okt. 29. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy eddig nem találtál munkát, de ne add fel! Talán ők tudnak segíteni, próbáld meg:

[link]

Sok sikert!

2010. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom velük felvenni a kapcsoltot de csak jövőhéten mert ma 13:00-ig voltak..
2010. okt. 29. 13:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudnak segíteni mivel csak Pest környékén élőknek tudnak segíteni.......
2010. nov. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!