Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a dohanyzasrol?

Hogy szokjak le a dohanyzasrol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:31
 1/7 A kérdező kommentje:
sehogy sem sikerul. olvastam konyveket de meg mindig dohanyzok. van valakinek valami jo modszere?
2010. nov. 2. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
gondollj arra hogy mi mindent tudnál venni a cigaretta árából :) :D
2010. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt amit cigire költenél kezd el egy befőttes üvegbe gyűjteni, azt az x összeget naponta tedd bele még véletlenül se felejtsd el. Pár hét múlva majd elmegy a kedved az egésztől :) Apu és anyu legalábbis így szokott le 5 éve a cigiről. Sok sikert!
2010. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom. kiprobalom.
2010. nov. 2. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy doboz tic-tac-ot. Mindig mikor megkívánod kapjál be 1 szemet. első pár napban napi 3 kis doboz elfog fogyni, de utána sokkal jobb. Apum így csinálta. Aztán ő is mindig félre tette napi doboz cigire valót és most vett belőle 250-es robogót.
2010. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
siraly!!! gratulalok apukadnak! bar nekem is ilyen akaraterom lenne. gondoltam arra is hogy jo lenne megnezni valami filmet a dohanyosok tudejerol,vagy valami ilyesmi...az biztos segitene,de nem talalok sehol.......ha valaki tud kerem segitsen!
2010. nov. 2. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én kaptam egy zsák diót, azzal szoktam le, hát annyi volt, hogy egy darabig csak törtem és ettem, de már nem bírtam megenni, mert halálra zabáltam magam mindennel a nagy cigihiányban, aztán a végén már csak törtem mérgemben a diót kalapáccsal úgy egy hétig :) utána már nem is hiányzott a cigi, illetve hiányzott, de akkor már kibírtam simán. Az első 3 nap volt a legdurvább. Persze akkor elég idióta is voltam, barátommal is veszekedtem, meg minden. De elmúlt :)
2010. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!