Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártottam a bébinek? Éjszaka...

Ártottam a bébinek? Éjszaka rosszúl mozdúltam, mikor fordúltam és a jobb petefészkemtől indúlva egy nagyon éles féjdalmat éreztem, ami egészen a hüvelyig hatoló volt. Mintha egy kést vágtak volna belém, fel is kiabáltam a fájdalomtól.

Figyelt kérdés

A baba azóta is mozog,de azon a részen nagyon érzékeny.

Meghúzódhatott valami ottM

Nagyon aggódok!!!

Figyeltem nem e szivárog a magzatvíz vagy vmi váladék,de hála Istennek ilyet nem tapasztaltam.

Ugye nem lett baj?

30hetes km


2009. ápr. 26. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt már, nem is egyszer, valószínű, hogy rosszul mozdultál, és megnyomtál valami ideget. Nagyon fájdalmas, de a babódnak semmi baja nem lehet tőle. Próbálj pihenni egy kicsit többet, mint szoktál, hátha attól elmúlik a fájdalom.

Ha nem javul a helyzet, keresd fel holnap a dokit. De mivel a baba mozog, nagy baj nem lehet.

Nyugi!!

2009. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!