Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás, kopaszodás? Már 15...

Hajhullás, kopaszodás? Már 15 évesen? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szép napot!

A párom már 15 éves kora óta kopaszodik, már 17 éves és nagyon szégyenli. Ha nem otthon van, mindig sapkát visel, ez véleményem szerint még jobban hozzájárul a haj kihullásához.

Engem csöppet sem zavar, úgy szeretem Őt ahogy van (:)), de neki már ettől kisebbségi komplexusa van. Van valami bevált módszer, készítmény, gyógyszer, ami bejött nektek vagy esetleg egy ismerősötöknek? Lehetőleg nem túl drágára gondolok, ki tudom őt segíteni, de egyikünk sem pénzes családba született, sőt neki családja sincs.


Köszönöm a segítséget! :)


2009. jan. 10. 23:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pestiek vagyunk(Ő XIX. Én XX kerületi), a problémája az,hogy nagyon fájt neki a kezelés,és nem akarja mégegyszer átélni, de köszönöm a linket, szerintem még hazsnát fogjuk venni!:)
2009. jan. 11. 14:38
 12/13 anonim válasza:
hát nézd!őszinte leszek!én 18 vaok és már énis 2-3éve kopszodok!1 éve járok haj gyógyászhoz,és fel írtak nekem külömböző géleket samponokat!és sajna semmi eredménye!!!én azt tanácsolom h a párod is menjen el 1 haj vizsgálatra!pl a Campona gyógyszer tárában van ien,idő pontot kell kérni és ingyenes!őt is kezelni fogják!ha be válik akkor minden oké de ha nem tapasztaltok semmi változást akkor hagyjátok a francab és ha még mindig zavarja h kopaszodik menjen el 1 haj beültetésre!!nem annyira drága és sztem 60-80ezret meg ér h ne maradjon haj nélkül:)ja és csak meg jegyzem!h nem ártana borotválni a fejét és citrommal meg tojádssal fürdés elött hetente párszor be kenni vele a fejét!(nem össze kutyulni)meg a parafin olaj se ártana neki!ha még vmi kérdésed lenne írj:)
2010. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Annyit szeretnék hozzászólni,hogy ha a hajhullás öröklött,akkor azt csak az anyai ágról származhat(mivel ennek csak az X kromoszóma a hordozója,így apai ágon nem örökölheti...).tehát az anyukájának az apjától,vagy az ő anyjának az apjától,stb örökölhette.ha ott nincs ,vagy csak sokadik felmenő a kopasz,akkor nem genetikai...
2014. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!