Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy végre...

Mit tehetnék, hogy végre leszokjak a körömrágásról? Már mindent megpróbáltam. De tényleg.

Figyelt kérdés
Még keserű körömlakkot is kentem rá, de egyszerűen nem megy. HA izgulok, vagy ha osztályzás van, muszáj rágnom. Nem szeretem, és nagyon szeretnék róla leszokni, de egyszerűen nem megy. Pedig volt olyan, hogy már 3 hónapig nem rágtam. Van valami jó tippetek?
2009. jan. 12. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is küszködtem ezzel pár éve,nekem se vált be a keser körömlakk!Rakattam műkörmöt,amit szintén rágtam egy ideig, de aztán már sajnáltam,mert olyan szép volt,és egyre ritkábban volt a számban,így idővel leszoktam róla!
2009. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is a zselés műkörmöt javasolnám, azt nem egyszerű rágni.

Bár nem tudom, hogy hány éves vagy...

2009. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13
2009. jan. 12. 14:57
 4/9 A kérdező kommentje:
a műköröm nem rossz ötlet, de a szüleim nem engedik
2009. jan. 12. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a rágógumit?
2009. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ameddig itthon vagyok elmegy, de suliban tiltja a házirend
2009. jan. 12. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Szünetben csak eszegethetsz valamit, legyen nálad rágcsálnivaló, ropi, keksz, csoki, gyümölcs, alma, narancs, mandarin, banán.

Régen én is rágcsáltam a körmöm, valahogy elmúlt, volt fogszabályzóm, bár a kezelést elszúrták, lehet, hogy az is hozzájárult, de emiatt ne tetess fel :-)

2009. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom. Annyira rossz. Még van egy nagy körmöm, és mindig a számba veszem már hogy lerágjam, de nem tudom azt, mert olyan szép...
2009. jan. 12. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:
magyarázd el a szüleidnek,h a műköröm segíthet,és hogy csak piciket akarsz és csak pár hónapra, amíg elszoksz a körmöd rágásától!biztos megértik!
2009. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!