Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon megijedtem, mi történhe...

Nagyon megijedtem, mi történhetett? (már tegnap is csinálta 1X-er)

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy bekapcsolom a gépet minden oké és netezek mit tudom én már kb egy órája (vagy több) mikor a gép monitora becsíkozódik egy pár másodpercre aztán elmúlik visszatér az eredeti kép de semmire nem reagál. Újra kell índítanom. Ezt miért csinálja? Azért mert mostanában elég sokat nem kapcsoltam ki hanem készenléti állapotban volt napokig? Tudom hülye vagyok, de most mit tegyek. Nem hinném hogy vírus, mert VurusBuster van rajta (eredeti).
2010. nov. 16. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
a virusbuster egy szar
2010. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na kösz de ezzel nem oldottad meg a problémám
2010. nov. 16. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Vidokártya hibája lehet. Próbáld meg h kiszeded a videokártyádat és vissza. Persze kikapcsot géppel. Esetleg a ramokat is kiszedheted és visszarakhatod más sorrendben.


Azért mert nem kapcsolod ki a gépedet nem vagy hülye, nem kéne megdöglenie tőle. Én sem szoktam.

2010. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez tuti videokártya hiba,azt is megkockáztatom,hogy a VGA RAM rakoncátlankodik... Garanciában próbáld rendezni az ügyet.
2010. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
videokártya hiba lesz, de ahelyett, hogy szétkapod a gépet, garanciaszervízt kellene ugrasztanod (mivel ez alapján nem úgy túnik, hogy túlságosan jártas lennél a témában, szétkapással pedig ugrott a gari)
2010. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
okés köszönöm...akk meginterjúvolom a garisokat aztán meglátjuk.
2010. nov. 16. 17:47
 7/9 A kérdező kommentje:

de ezt mi idézte elő?

és ha tovább megy a gép az árt neki?

mi a megoldás?

2010. nov. 16. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Max végleg beszarik a videokártyád, de már nem kár érte.

Nem hinném, hogy mást is magával rántana.

2010. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem kellene neki ártania hogy sokat van bekapcsolva meg a készenléti mód...Ismerősöm rádiót üzemeltet neki mindig bennvan a gép vagy készenlétibe és semmi!
2010. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!