Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek így suliba, vagy...

Menjek így suliba, vagy maradjak itthon szerintetek?

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken hiányoztam, és ehét hétfőn, vírusfertőzés miatt. Tegnap voltam megint, mára nagyon erős fejfájással, torokfájással ébredtem. Köhögök is, az orrom és a fülem be van dugulva, ha veszem a levegőt, az egész arcom szörcsög. A hőemelkedést kifelejtettem. Mit csináljak? Holnap nálunk csak délután rendel az orvos, és matekdogát kellene írnom.


16L


2010. nov. 24. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
menj suliba
2010. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Telefonálj be az osztályfőnöködnek hogy lebetegedtél.Mond el a tüneteket, és holnap irány az orvos.
2010. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem rosszabodik az állapotod, akkor menj suliba. Talán korai volt visszamenned. Kikellett volna magadat rendesen kúrálni, mielőtt újra közösségbe mész! A doga után is kiírathatod még magad! Döntsd el holnap reggel.
2010. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
legfeljebb ha nagyon rosszul vagyok, a dolgozatra bemegyek, aztán hazajövök.
2010. nov. 24. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom a doki mondta neki hogy már mehet kedden
2010. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A doki nem mondott semmit. Ugyanolyan tünetekkel voltam kórházban pár napig, ezért izgulok ezen.
2010. nov. 24. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy annyira fontos egy matek doga, hogy emiatt betegen be kell menned az iskolába, ahol ráadásul ha vírusos fertőzésről van szó (eléggé úgy tűnik), még tovább fertőzd a többieket. A doga várhat, inkább feküdj le, takarózzál be és kortyolgassál mézes teát meg egy kis neocitránt vagy más náthás tünetekre jó gyógyszert. A kamillás inhalálás se árt (sőőőt) és amint rendel az orvos, menj el. Ha jobban leszel akkor pedig irány a suli
2010. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pénteken és hétfőn otthon maradtál, ezt gondolom csak orvosi igazolással tehetted meg.Akkor hogy hogy semmit se mondotta dokli?
2010. nov. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!