Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvost keressek fel? A...

Milyen orvost keressek fel? A köldökömnél van a probléma.

Figyelt kérdés

Úgy két hete vettem észre, hogy a köldököm vörös. Hol elmúlik, hol halványabb, hol egészen tűzvörös. Alapjáraton nem fáj, viszont, ha körülötte nyomkodom, néha tompa fájdalmat érzek. A hasfalam is keményebbnek érzem a környékén egyébként, még ellazult állapotban is, valamint a köldököm időnként váladékozik. Tisztálkodom rendesen, mindig odafigyelek rá, hogy szárazra töröljem, tisztán tartsam, tehát ezzel gond nem lehet... Az előző munkahelyemen néhány napja mondtam fel, ott rendszeresen iszonyú nehéz dobozokat pakoltam, de nem tudom lehet-e hozzá köze.

Egyrészt érdekelne vajon mitől lehet, másrészt nem tudom milyen orvoshoz fordulhatnék vele. Először háziorvos? Vagy egyből menjek a sebészetre?

22/L


2010. nov. 30. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Én sérvre gyanakszom. Először a háziorvoshoz kell menni, ő fog adni beutalót a belgyógyászatra, aztán meg is műtik, ha tényleg sérv.
2010. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mehetsz egyenesen a sebészetre is, nem kell beutaló.

Jobbulást!

2010. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!