Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet égési heggel szoláriumozni?

Lehet égési heggel szoláriumozni?

Figyelt kérdés
Augusztusban másodfokú égésem volt(de nem szoláriumtol).A sebész azt mondta lehet szoliznom,a bőrorvosom is,de olvastam neten róla és elbizonytalanodtam.Akinek van ebben tapasztalata,légyszi írjon!Remélem ez a heg,ami most fehér,elfog halványodni.Hallottam olyat is,hogy ez a heg elfog tűnni és szolitól visszanyeri a színt,de olyat is,hogy sose válik láthatatlanná.Most akkor mi az igaz?
2010. dec. 2. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem sav csöppent a kezemre, szintén 2.fokú égésem volt...és nem tűnt el, látszik:S...középen fehéres, és a szélei barnák, de kicsit halványult...szolizhatok, szolizok is vele. De nemtom, mennyivel másabb az ilyen heg a tiednél. Ha az orvos engedi, sztem mehetsz, csak fokozatosan szoktasd hozzá a bőröd, és ott kend be naptejjel.
2010. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Nekem forralt víz okozta,de termoszban volt benne,ami gumiból van,de megse éreztem az égést:Scsak másnap jött le a bőröm.Nagyon kellemetlen ez a heg,mert tenyérnagyságú.Akkor irány a szoli,doki azt mondta majd aztán meglátom hogy reagál az uj bőr rá.Remélem jol:s
2010. dec. 2. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!